کمانداران دانشجو به یونیورسیاد دانشجویان می روند

شناسهٔ خبر: 3872944 -
تیم تیراندازی با کمان دانشجویان در رقابت های بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان در چین تایپه شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی شرکت تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان برای شرکت در رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان روسای فدراسیون دانشگاهی و تیراندازی باکمان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که با حضور محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون دانشگاهی و شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان برگزار شد در خصوص چگونگی و نحوی انتخاب دانشجویان و همکاری دو فدراسیون برای تشکیل یک تیم قدرتمند بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این نشست مقرر شد به منظور شناسایی و استعدادیابی دانشجویان، رقابتهای انتخابی در دو بخش دختران و پسران ابتدا در کلیه استانها برگزار شود و تیم ها و نفرات برتر در یک مسابقه کشوری شرکت کنند. سپس نفرات برتر به اردوی انتخابی دعوت و در صورت کسب رکوردهای لازم به مسابقات اعزام خواهند شد.

تیم تیراندازی با کمان دانشجویان در بیست و هشتمین دوره رقابتهای یونیورسیاد که در کشور کره جنوبی برگزار شد در رشته کامپوند با ترکیب ۶ ورزشکار شرکت و موفق به کسب عنوان چهارم در بخش میکس و عنوان پنجم در تیمی مردان شده بود.

بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۸ مرداد لغایت ۸ شهریور ماه سال آینده در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 3 =