حمید نوبهار به مهر گفت:

حضور هاشمی در مستند کیمیا با نظر دکتر علی عسگری بود

شناسهٔ خبر: 3873594 -
حمید نوبهار تهیه کننده مستند «کیمیا» ویژه سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی، از چگونگی ضبط مصاحبه با آیت الله رفسنجانی گفت.

حمید نوبهار تهیه کننده صدا و سیما در این باره به خبرنگار مهر گفت: در دوره دکتر علی عسگری در مهرماه ۹۵، مجوز حضور و گفتگوی تلویزیونی آیت الله رفسنجانی در مستند «کیمیا» در ۷ شبکه سیمای جمهوری اسلامی ایران صادر شد. این چند روزه بعضی مسائل نسبت به رییس صدا و سیما در گوشه و کنار شنیده شد که بر خودم واجب دیدم این مسأله را بیان کنم.

وی ادامه داد: تقریبا شهریورماه سال جاری مجموعه ای ۵ قسمتی را برای مستند ویژه سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی شروع کردم. درخواست من این بود که با مرحوم آیت الله رفسنجانی هم به عنوان یکی از دوستان قدیمی آیت الله مهدوی کنی مصاحبه و گفتگو کنیم. در روزهای نزدیک به سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی از دفتر آیت الله رفسنجانی با من تماس گرفتند و اعلام کردند که آیت الله رفسنجانی وقتی را جهت مصاحبه در نظر گرفته و با مصاحبه موافقت کرده اند. فردای آن روز به دفتر ایشان مراجعه کردیم و آیت الله رفسنجانی وقت مبسوطی را به گفتگو اختصاص دادند.

نوبهار یادآور شد: بالاخره برنامه در ۵ قسمت آماده شد و دکتر علی عسگری نه تنها موافق حضور آیت الله رفسنجانی بودند، بلکه این مستند که عنوان اش «کیمیا» بود، در ۷ شبکه تلویزیونی از جمله شبکه های یک، دو، سه و پنج توسط معاونت سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 0 =