آکروژیمی ها نیز بیانیه دادند؛

ادامه اعتراض ها به عملکرد سرپرست فدراسیون ژیمناستیک

شناسهٔ خبر: 3874455 -
جمعی از مربیان رشته آکروژیم ژیمناستیک با تنظیم نامه ای نسبت به عملکرد سرپرست کنونی فدراسیون اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، جمعی از مربیان رشته آکروژیم در اعتراض به عملکرد سرپرست فدراسیون بیانیه ای مشترک را به امضا رساندند و در آن از وزارت ورزش و جوانان خواستند تا فکری به حال این رشته کند. پیش از این مربیان ترامپولین نیز به صورت دسته جمعی استعفا داده بودند.

بخشی از متن نامه مربیان آکروژیم که به بهانه پرداخت نشدن حق الزحمه و تصمیمات اسبقیان سرپرست کنونی فدراسیون است به شرح زیر است:

«از اینکه فعالیت هایمان در دوران سرپرستی موقت اسبقیان به هیچ عنوان مورد توجه واقع نشده و شاهد رفتاری کاملا تبعیض آمیز هستیم مراتب اعتراض خود را  به عملکرد  کاملا یک طرفه فدراسیون اعلام کرده و از مسئولان محترم وزارت ورزش  و جوانان تقاضا داریم تا در جهت احقاق حقمان مربیان رشته ورزشی آکروژیم و سر و سامان دادن به وضعیت بلاتکلیف مظلوم ژیمناستیک دستور صادر فرمایند تا هر چه‌ سریع‌تر مجمع فدراسیون ژیمناستیک برگزار شود تا از وضعیت سرپرستی در بیاید، چرا که سرپرست کنونی وضعیت ژیمناستیک را به سمت نابودی برده است و هم تصمیم غلط و اشتباهی را هم که می بینم عنوان می‌کنند که در هیات رییسه تصمیم گرفته شده است؟ مگر سه - چهار تا از دوستان ایشان آنها هم که به صرف تایید کردن ایشان جمع شده‌اند. می‌توانند برای کل ژیمناستیک ایران تصمیم بگیرند؟ پس نقش سایر کمیته‌ها در فدراسیون چیست؟

امیدواریم مسئولان وزارت ورزش  و جوانان هر چه‌ سریع‌تر به نظرات خانواده‌ ژیمناستیک احترام گذاشته و در اسرع وقت عکس العمل لازم را در خصوص رفتارهای تبعیض آمیز و تفرقه انداختن در بین ژیمناست‌ها توسط سرپرست موقت نشان داده و نگذارند وضع از این که هست بدتر شود.»

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 2 =