رئیس هیات هندبال استان کردستان خبر داد؛

حضور شش بانوی کردستانی در هشتمین اردوی تیم ملی هندبال بانوان

شناسهٔ خبر: 3874792 -
سنندج- رئیس هیات هندبال کردستان از حضور شش بانوی کردستانی در اردوی تیم ملی هندبال خبرداد و گفت: به منظور برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی آذربایجان بانوان کردستانی به این اردو دعوت شدند.

رئیس هیات هندبال استان کردستان در گفت و گو با خبرنگار مهر از حضور بانوان کردستانی در اردوی تیم ملی بزرگسالان هندبال ایران خبرداد و گفت: هشتمین اردوی تیم ملی هندبال بانوان به منظور حضور در مسابقات آسیایی از ۲۷ دی ماه در تهران برگزار می شود.

سعید مردوخی گفت: در این اردو ۲۲ بازیکن از شهر های مختلف کشور حضور دارند که زیر نظر مرضیه یوسف و نشمین شافعیان به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی به تمرینات آماده سازی می پردازند.

وی افزود: سیران احمدی، سمیرا علی رمایی، شقایق باپیری، اسرا زندی و مژگان قهرمانی به عنوان بازیکن و نشمین شافعیان در جایگاه مربی نمایندگان استان کردستان در این اردو هستند.

رئیس هیات هندبال استان کردستان اظهار داشت: کادر فنی فدراسیون پیگیری های لازم را جهت حضور تیم ملی آذربایجان برای برگزاری اردوی مشترک و انجام چند دیدار تدارکاتی با تیم ملی ایران انجام داده است و این تیم ۳۰ دی ماه به تیم ملی هندبال بانوان ایران در تهران ملحق می شود.

مردوخی در پاسخ سوال خبرنگار مهر در مورد چگونگی دعوت این بازیکنان به تیم ملی باتوجه به اینکه امسال در لیگ برتر تیم ندارند، گفت: نداشتن تیم در لیگ برتر مانعی برای حضور آنان در تیم ملی نشد و توانایی بالای این بازیکنان سالیان سال است که برای کادر فنی فدراسیون ثابت شده است و همین امر باعث شد که از اولین اردو ها تا اکنون که هشتمین اردوی تیم ملی است حضور پیدا کنند.

گفتنی است، مسابقات قهرمانی بانوان آسیا اسفند ماه در کره جنوبی برگزار و تیم ملی هندبال بانوان ایران هشتمین اردوی خود را از روز دوشنبه ۲۷ دی ماه به مدت شش روز تا یک شنبه ۳ بهمن ماه در تهران پیگیری می شود

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 14 =