سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری سنندج منصوب شد

سنندج- شهردار سنندج با صدور حکمی قانع حسینی را بعنوان سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز منصوب کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، معاون اداری و مالی شهرداری سنندج امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز گفت : سازمان پارک ها یکی از سازمانهای است که با اقدامات خود در جهت احداث  بوستانها و پارکها  نقش بسزایی در ارتقاء سطح روحیه و شادابی شهروندان دارد.

لقمان حیدری بیان کرد : توسعه فضای سبز شهر سنندج یکی از مهم ترین دغه دغه مدیران شهرداری است که این امر مهم باید برا ساس مطالعات لازم صورت پذیرد.

وی بیان کرد: اصلاح شبکه آب رسانی و تامین منابع  آبی یکی از مهم ترین فاکتورها در جهت توسعه فضای سبز است که مدیریت جدید سازمان پارکها باید  در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

حیدری افزود : شاید احداث پارکها و توسعه فضای سبز در اولویت برنامه های سازمان پارکها باشد اما بحث نگهداری از پارکها در جهت کاهش هزینه ها هم بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی  عنوان کرد :  علاوه بر توسعه فضای سبز  یکی ازمهم ترین مطالبه شهروندان از سازمان پارکها حفظ و صیانت از پارکهای جنگلی در سطح شهر از جمله پارک جنگلی آبیدر است.

معاون اداری و مالی شهرداری سنندج  نقش فرهنگ سازی را در جهت مشارکت دادن شهروندان در اجرای برنامه های سازمان پارکها را مهم دانست و بیان کرد :  شهروندان می تواند در حفظ و نگهداری از پارکها و بوستانهای سطح شهر سازمان پارکها را یاری کنند.

 حیدری  در پایان از زحمات  شبانه روزی مهندس عرفان فتحی مدیر عامل سابق سازمان پارک ها تشکر کرد و اظهارداشت : امیدواریم مدیریت جدید با برنامه ریزی مناسب درراستای پیشبرد برنامه سازمان پارکها در راستای  توسعه سرانه فضای سبز بیش از پیش موفق باشد.

قانع حسینی که با حکم شهردار به عنوان سرپرست جدید سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری منصوب شد،دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی  در رشته  مرتع و آبخیزداری است و از سوابق قبلی او می توان به مدیر اداره زیبا سازی، رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر ی شهرداری  ، معاون خدمات شهری شهرداری منطقه دو  و معاون سازمان پارکها اشاره کرد.

کد خبر 3893886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =