وضعیت دانشگاه علوم پزشکی همدان درپرداخت مطالبات کارکنان مناسب است

همدان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: دانشگاه علوم پزشکی همدان از نظر پرداخت مطالبات کارکنان و اعضای هیئت علمی نسبت به دیگر دانشگاه‎ها در وضع خوبی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله موسوی بهار پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری دانشگاه علوم پزشکی همدان که در سالن جلسات مرکز همایش‌های دانشگاه برگزار شد، گفت: این دانشگاه از نظر پرداخت مطالبات کارکنان و اعضای هیئت علمی نسبت به دیگر دانشگاه‌ها در وضع خوبی قرار دارد.

وی گفت: با وجود مشکلات مالی موجود در دانشگاه‌های سراسر کشور، با اقدامات و مدیریت انجام شده، وضع مالی دانشگاه به خوبی مدیریت شد.

موسوی‌بهار از حساسیت و سخت‌گیری برای جذب اعضای هیئت علمی از سوی هیئت جذب دانشگاه خبر داد و افزود: در جذب اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی، توجه به طرح‌های توسعه‌ای و استفاده از نیروها در بخش‌های مورد نیاز، مورد توجه قرار می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اعتبارات اختصاص داده شده به حوزه آموزش، این اقدامات را کاری بزرگ برشمرد که پایه و اساس ادامه فعالیت‌ها در سال‌های آینده است.

مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز با تأکید بر اینکه نگاه در دانشگاه، نگاه توسعه‌ای است، از تعیین بودجه بر اساس برنامه‌ها خبر داد و گفت: با وجود مشکلات موجود در بخش بودجه، جای خوشحالی است که بر اساس هدفگذاری‌های تعیین شده، به سوی اهداف بزرگ دانشگاه در حرکت هستیم و در هیچ حوزه‌ای به دلیل مشکلات مالی و بودجه‌ای، پروژه‌ای تعطیل نشده و پروژه‌ها به خوبی مدیریت می‌شوند.

فریبرز نیاستی با بیان اینکه در خصوص اعتبارات حوزه آموزش دانشگاه، از برنامه جلوتر هستیم، عملکرد واحدهای مختلف دانشگاه را به تفکیک منابع اختصاصی و عمومی بیان کرد.

وی رشد اعتبارات در حوزه آموزش در سال جاری را نسبت به سال ۹۴ دارای رشد خیلی خوب دانست و ابراز امیدواری کرد: با همکاری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، این اعتبارات در سال آینده رشد بهتری داشته باشد.

مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه کار تهیه بودجه در این مدیریت برای سه حوزه دانشگاه علوم پزشکی همدان، دانشکده علوم پزشکی اسدآباد و دانشکده پیراپزشکی نهاوند انجام می‌شود، تأکید کرد: اقدامات با هدف پیشبرد امور در دانشکده‌ها و به سرانجام رسیدن پروژه‌ها در دست انجام است.

کد خبر 3894134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =