هدیه یک‌میلیارد ریالی شورای شهر بجنورد به بهترین کوراش کار جهان

بجنورد- شورای اسلامی شهر بجنورد طرح هدیه قطعه زمینی به ارزش یک میلیارد ریال به ورزشکار بجنوردی را به تصویب رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، شنبه‌شب در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، طرح هدیه یک قطعه زمین به ارزش یک میلیارد ریال به ورزشکار بجنوردی که عنوان بهترین کوراش کار جهان در سال ۲۰۱۶ را از آن خود کرد از سوی اکثریت اعضای این شورا به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: مصطفی دلیریان، ورزشکار بجنوردی و عضو تیم ملی کوراش کشورمان، موفق به کسب عنوان بهترین کوراش کار دنیا در سال ۲۰۱۶ شده است، به همین منظور لازم است تقدیری از وی انجام بگیرد.

سید احمد وکیلی افزود: به‌منظور تشویق ورزشکاران و درخشش آنان در میادین بین‌المللی، طرح هدیه قطعه زمینی به ارزش یک میلیارد ریال و تقدیر از این ورزشکار قهرمان بجنوردی تهیه‌شده است.

وی با اشاره به اهمیت توجه به ورزشکاران و کسانی که عناوین بین‌المللی کسب می‌کنند، تصریح کرد: در سایر شهرهای کشور بیش از این‌ها برای ورزشکاران خود هزینه می‌کنند.

محمدحسن شادمهر عضو دیگر شورای شهر بجنورد ضمن اعلام موافقت با این طرح، گفت: باید از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی شهر که دارای استعدادهای خوبی هستند و افتخارآفرینی می‌کنند حمایت کرد.

اعظم السادات افشین فر به‌عنوان مخالف این طرح اظهار کرد: تشویق و حمایت از ورزشکاران و ایجاد انگیزه در آنان امر مهمی است که باید انجام بگیرد اما در قالب آیین‌نامه و سازوکار مشخص باید باشد.

  این عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر بجنورد تصریح کرد: آیین‌نامه‌ای سال گذشته در این کمیسیون در رابطه با ورزشکارانی که صاحب مدال و مقام می‌شوند، تصویب‌شده که در این آیین‌نامه مطلبی در باب اعطای زمین نوشته‌نشده است.

وی تصریح کرد: این طرح قبل از آنکه در صحن علنی شورا مطرح شود باید در کمیسیون فرهنگی بررسی و بر اساس آیین‌نامه عمل می‌شد چراکه ورزشکاران دیگری نیز وجود دارند که در طی سال اخیر حائز مقام‌های خوبی شده‌اند.

افشین فر بابیان اینکه به مدت یک ماه شهرداری بیلبوردهای خود را به‌منظور تبریک به این ورزشکار خوب بجنوردی اختصاص داد، بنابراین در این شرایط مالی که شهرداری با آن مواجه است ازجمله بدهی به کارگران و حقوق معوق آنان، این مسئله بازتاب خوبی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، طرح اعطای زمین یک میلیارد ریالی به این ورزشکار بجنوردی با رأی هفت نفر از اعضای شورای شهر به تصویب رسید.

کد خبر 3904409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =