همراه با افت شدید دما و یخبندان؛

فیلم/ بارش سنگین برف در اردبیل زندگی مردم را مختل کرد

شناسهٔ خبر: 3909547 -
اردبیل - بارش سنگین برف در استان اردبیل راه ارتباطی هزار روستا را مسدود و ضمن کندی تردد در جاده ها، کولاک و بروز تصادفات درون شهری و... زندگی روزمره شهروندان اردبیل را با اختلال مواجه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که آخرین روزهای دومین ماه از فصل زمستان سپری می شود، بارش سنگین و غیرمنتظره برف در اردبیل و اکثر شهرهای این استان موجب قطع برق، انسداد راه های روستایی و برخی راه های فرعی، اختلال تردد در معابر شهری، تصادفات و... شد و مشکلاتی در زندگی روزمره شهروندان ایجاد کرد.

فعالیت سامانه سرد بارشی که از هفته گذشته در این منطقه حاکم شده بود، طی ۲۴ ساعت گذشته جو منطقه را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد تمامی شهرهای استان اردبیل بارش سنگین برف را تجربه کنند.

بارش سنگین برف که به گفته شهروندان طی سال های اخیر بی سابقه بوده با افت محسوس هوا همراه شده و با گذشت بیش از ۲۴ ساعت، بارش برف همچنان در تمامی شهرهای استان ادامه دارد.

بارش برف به اندازه ای است که با  وجود برفروبی معابر اصلی و فرعی شهر اردبیل از سوی نیروهای شهرداری همچنان تردد با مشکلات زیاد روبرو است.

یکی از این مشکلات اختلال در سیستم شهری بویژه در بحث حمل و نقل شهری است و بررسی میدانی نشان داد که در سطح شهر به تعداد انگشت شمار تاکسی و چندین دستگاه اتوبوس فعال هستند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 8 =