انبار کارگاه تولید لوله های سیمانی در بوکان طعمه حریق شد

شناسهٔ خبر: 3909759 -
ارومیه- انبار کارگاه تولید لوله های سیمانی که در آن پشم و کارتن نگهداری می شد امروز جمعه در شهرک صنعتی این شهرستان طعمه حریق شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی تماس مردم و ساکنان شهرک صنعتی مبنی بر اینکه کارگاه تولید لوله های سیمانی آتش گرفته بلافاصله گروه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

با توجه به نبود ایستگاه اختصاصی آتش نشانی در شهرک صنعتی یک گروه از آتش نشانان ایستگاه شماره یک آتش نشانی شهرداری بوکان به محل اعزام شدند و با توجه به حساسیت و وسعت حریق از نیروهای ایستگاه ۲ سازمان و همچنین آتش نشانی های شهر سیمینه و روستای کلتپه قورمیش نیز درخواست کمک شد.

ماموران اعزامی خوشبختانه توانستند با بیش از ۲ ساعت تلاش حریق بزرگ کارگاه مذکور را اطفا و از سرایت آن به دیگر نقاط کارگاه و کارخانه های مجاور جلوگیری کنند.

علت این آتش سوزی هنوز مشخص نشده و در دست بررسی قرار دارد و خسارات وارده نیز به کارگاه توسط مسئولان و صاحب کارگاه در حال برآورد است.

برای اطفاء کامل حریق و لکه گیری آن مقدار بیش از ۱۲هزار لیتر آب مصرف شد و در این عملیات بیش از ۱۴ آتش نشان از سه ایستگاه آتش نشانی شهری و یک ایستگاه آتش نشانی روستایی شرکت داشتند.

در این شهر صنعتی که بدون ایستگاه آتش نشانی است بیش از ۸۲ کارگاه تولیدی و صنعتی فعال وجود دارد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 4 =