مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد:

تعطیلی برخی از مدارس آذربایجان شرقی در روز شنبه براثر بارش برف

شناسهٔ خبر: 3909834 -
تبریز - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از تعطیلی برخی از مدارس استان در روز شنبه براثر بارش برف و سرمای شدید هوا خبر داد.

جعفر پاشایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تمام مدارس مقاطع شهری و روستایی تیکمه داش و نظرکهریزی فردا شنبه تعطیل است، ادامه داد: همچنین تمام مدارس مناطق شهری و روستایی هشترود، چاروایماق و ورزقان تعطیل است‌.

وی ادامه داد: در هوراند، خاروانا، ترکمانچای، اهر نیز فردا مدارس تعطیل است. همچنین مقاطع متوسطه دوره اول و دوم مناطق شهری با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ شروع خواهند شد.

پاشایی ابراز داشت: در مراغه تمام مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و استثنائی مناطق شهری و تمام مدارس روستایی تعطیل است و مقاطع متوسطه دوره اول و دوم نیز با یک ساعت تاخیر از ساعت ۹ شروع می شوند.

وی افزود: تمام مقاطع شهری و روستایی کاغذکنان میانه و سراب و منزقه مهربات تعطیل است. در منطقه خواجه نیز مقاطع دبستانی و ابتدایی و استثنائی مناطق شهری و تمام مناطق روستایی تعطیل است.

وی ادامه داد: در تبریز نیز مدارس مقاطع پیش دبستانی ، ابتدائی ، استثنانی ومتوسطه ی دوره ی اول  مناطق شهری و روستائی تعطیل است.

x

نظرات

 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۴۰
  دبیرستانم تعطیل کنید آه
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۴۸
  با عرض سلام و خسته نباشید چرا دوره دوم را تعطیل نمی کنید.
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۲:۰۸
  حداقل بعضی از مناطق شهری و روستایی شهرستان ملکان حق تعطیلی داشتن پیش دبستانی و دبستانی ها چطور تو این سرما میتونن بیرون بیان؟؟در ضمن راه ها یخ بستن رفتو امد هم مشکله
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۲:۱۶
  فردامدارس تبریزدرشیفت بعدازظهرتعطیل است؟
 • ۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۴۸
  لطفا به گوش آموزش و پرورشی ها برسانید که نهم با دهم تقریبا هم سن حساب میشه چرا نهم تعطیله اما دهم نه آیا هزینه دکتر رو آموزش پرورش خواهد داد؟

ارسال نظر

 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 1 =