اعطای پاداش میلیونی شورای اسلامی شهر به شهردار بجنورد

بجنورد- اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد اعطای پاداش میلیونی به شهردار بجنورد از محل اعتبارات شهرداری این شهر را تصویب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، موضوع اعطای پاداش به شهردار این شهر مطرح و با رأی اکثریت اعضا به تصویب رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: بر اساس‌نامه سازمان همیاری شهرداری‌های کشور، شوراهای اسلامی شهر می‌توانند معادل یک ماه از حقوق شهردار را به‌عنوان پاداش برای وی در نظر بگیرد.

حسین پیلتن بابیان اینکه این موضوع در ماده ۷ آیین‌نامه حقوق و مزایای شهرداران مطرح‌شده است، تصریح کرد: این پاداش از محل اعتبارات شهرداری پرداخت می‌شود.

بر اساس این گزارش، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد مصوب کردند معادل مجموع حقوق مبنا و فوق‌العاده یک ماه شهردار بجنورد، پاداش به وی اعطا شود.

بستانکاری شهرداری بجنورد از سازمان اتوبوس‌رانی برابر ۴ ماه حقوق معوق کارکنان این سازمان

پیلتن همچنین با اشاره به مشکل سازمان اتوبوس‌رانی در پرداخت معوقات حقوق کارکنان این سازمان، عنوان کرد: برای حل این مشکل شهرداری بجنورد برابر ۴ ماه حقوق کارکنان این سازمان بستانکار می‌شود.

وی تصریح کرد: بر این اساس تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان به سازمان اتوبوس‌رانی بجنورد از محل اعتبارات شهرداری کمک می‌شود تا این سازمان بتواند ۴ ماه از حقوق معوق کارکنان خود را پرداخت کند.

وی عنوان کرد: سازمان اتوبوس‌رانی نیز تعهد کرده است این مبلغ را در سال آینده به‌حساب شهرداری بجنورد بازگرداند.

گفتنی است کارکنان سازمان اتوبوس‌رانی بجنورد بیش از ۶ ماه حقوق معوق دارند که مطالبات آن‌ها تاکنون پرداخت‌نشده است.

دوشنبه‌بازار، دوشنبه به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین از افتتاح دوشنبه‌بازار این شهر در دوشنبه هفته جاری خبر داد.

پیلتن اظهار کرد: این بازار در زمینی به مساحت ۱۳ هزار مترمربع آماده بهره‌برداری است و فقط آسفالت آن باقی‌مانده است که طی دو روز آینده تکمیل می‌شود.

کد خبر 3929724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =