مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل اعلام کرد؛

جاده خلخال- کوثر مسدود شد

شناسهٔ خبر: 3935320 -
اردبیل – مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: جاده خلخال- کوثر به دلیل ناامنی ناشی از ریزش سنگ مسدود شده و جایگزین آن جاده خلخال- فیروزآباد خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محبوب حیدری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: جاده خلخال- کوثر به دلیل احتمال ریزش سنگ ایمنی کافی برای تردد ندارد و به همین دلیل تردد در آن متوقف شده است.

وی افزود: در مقابل جاده ۲۷ کیلومتری خلخال- فیروزآباد احداث شده و به بهره‌برداری رسیده که می‌تواند به عنوان جایگزین این جاده مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان از هزینه کرد ۴۵ میلیارد تومانی برای احداث جاده خلخال- فیروزآباد خبر داد و افزود: تمامی علائم ایمنی جاده نصب شده و حتی تقاطع‌های غیر هم‌سطح نیز اجرا شده است.

حیدری در خصوص وضعیت اعتبارات راه و شهرسازی استان تأکید کرد: در سال جاری از محل اسناد خزانه هشت میلیارد تومان از بند ز و ۴۲ میلیارد تومان از بند ه، اختصاص یافته و از محل تبصره ۳۶ نیز ۲۵ میلیارد تومان بعد از تعطیلات نوروزی اختصاص خواهد یافت.

وی با تأکید به پرداخت ۱۰۰ درصدی اعتبارات جاری اضافه کرد: علاوه بر این به منظور تکمیل بیمارستان پارس‌آباد شش میلیارد تومان اعتبار نقدی به پیمانکار پرداخت شده است.

وی به پرداخت دو میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان کوثر نیز اشاره کرد و گفت: ساختمان بیمارستان کوثر به صورت کامل تحویل علوم پزشکی استان شده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 3 =