مدیرکل آموزش و پرورش لرستان:

سیاست تولیدی کردن هنرستان‌ها در راستای شعار سال دنبال می‌شود

شناسهٔ خبر: 3936611 -
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: آموزش و پرورش تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را در پیگیری سیاست تولیدی کردن هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش دنبال خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، خدانظر دریکوند در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان کسب رضایت، اعتماد و احساس تعلق خاطر معلم را رمز موفقیت آموزش و پرورش عنوان کرد و اظهار داشت: مطالبات فرهنگیان یکی از نگرانی هایی است که متولیان تعلیم و تربیت را آزار می دهد و تمام تلاش ما در این مدت معطوف بر این شده تا مطالبات همکاران فرهنگی پرداخت شود.

وی به برخی از مطالبات دستگاه تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود: قریب به ۷۰ درصد از مطالبات همکاران فرهنگی از سال ۸۹ تاکنون پرداخت شده و رایزنی ها برای پرداخت و تسویه بقیه مطالبات با جدیت ادامه دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از حمایت های نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد تقدیر کرد و گفت: در بحث اقامه نماز جماعت در مدارس و برنامه هایی که به تعمیق باورهای اعتقادی دانش آموزان منجر می شود و به ویژه فرصت هایی که به متولیان تعلیم و تربیت برای تبیین برنامه ها و انعکاس فعالیت ها به مردم از تریبون های جمعه و جماعات داده می شود، باید تقدیر و سپاسگزاری کرد.

دریکوند با اشاره به شعار سال تصریح کرد: آموزش و پرورش تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را در پیگیری سیاست تولیدی کردن هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش دنبال خواهد کرد و به نهادینه کردن گفتمان سازی تولید و اشتغال مبادرت خواهد کرد.  

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 1 =