۴۳۶ هزار نفر روز در مدارس فارس اسکان داده شدند

شیراز – دبیر ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش فارس گفت: تا صبح چهارشنبه دوم فروردین ۱۴۵ هزار و ۴۷۰ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۴۰۰ خانواده ودر مجموع ۴۳۶ هزار و ۴۰۰ نفر روز در مدارس اسکان یافتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس خدابخش شهبازی، گفت: درهای ستادهای پذیرش واسکان مهمانان نوروزی درآموزش وپرورش فارس در طول شبانه روز باز است و خدمات اسکان به فرهنگیان شبانه روزی است.

وی تصریح کرد: مسئولان پذیرش در ستادهای اسکان در هر لحظه از شبانه روز تمام فرهنگیانی را که به این ستادها مراجعه می کنند پذیرش می کنند و در مدارس و اماکن وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان می دهند.

دبیرستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش وپرورش فارس ادامه داد: از دو ماه قبل ازشروع کار ستاد های اسکان جلسات متعددی با استانداری، شهرداری، نیروی انتظامی، میراث فرهنگی و سایر نهادها ودستگاه های متولی امر اسکان برگزار شد.

شهبازی ماحصل این جلسات را اطلاع رسانی خوب و تامین امنیت محل های اسکان فرهنگیان دانست وگفت: مجموع این عوامل دست به دست هم داد تا در نهایت امروز شاهد میزان رضایتمندی بالا وآسودگی خاطر میهمانان نوروزی در استان باشیم.

دبیرستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش وپرورش فارس، گفت: تا صبح چهار شنبه دوم فروردین افزون بر ۱۴۵ هزار و ۴۷۰ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۴۰۰ خانواده ودر مجموع ۴۳۶ هزار و ۴۰۰ نفر روز درمدارس واماکن وابسته به آموزش وپرورش فارس اسکان داده شدند.

کد خبر 3937204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =