کاندیداهای شورای شهر با وعده استخدام به جوانان رای جمع می کنند

سنندج - عضو شورای شهر سنندج گفت: عده ای از کاندیداهای شورای شهر با دادن وعده استخدام به جوانان به دنبال رای جمع کردن هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید غریب سجادی شامگاه سه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر سنندج، گفت: از دادن وعده های دروغین تعدای از کاندیدا های حاضر در انتخابات شورای شهر خبر داد و گفت: متاسفانه عده ای برای جمع کردن رای به مردم وعده های دروغین و خارج از حوزه اختیارات شورای شهر را اعلام می کنند.

وی با اشاره به لزوم نظارت بهتر بر فعالیت های تبلیغاتی و جلوگیری از دادن وعده های متعدد به مردم، گفت: هر چند که به زمان انتخابات نزدیک می شویم حساسیت بیشتر و نیاز است که هوشیار باشیم.

وی افزود: خبر هایی به گوش تعدادی از اعضا شورا رسیده است که از کاندیدا های جدید و حتی فعلی شورا شهر به جوانان وعده استخدام داده شده و این افراد برای جمع آوری رای سو استفاده هایی این چنین انجام می دهند.

عضو شورای اسلامی شهر سنندج اظهار داشت: شنیده شده است که لیست ۴۰۰ نفره ای جمع آوری شده که حتی مکان مشغول به کار شدن آن نیز توسط شخص انتخاب می شود که چنین کاری بازی با احساسات مردم و سو استفاده از بیکاری موجود در جامعه است.

وی افزود: چرا این اشتغال و به کارگیری در شهرداری سنندج حتما باید بعد از انتخابات باشد و اکنون وجود ندارد و مردم باید بدانند که این وعده ها تنها وعده های واهی است که از سوی افرادی سود جو داده می شود.

سجادی ضمن تاکید بر فعالیت های سالم تبلیغاتی برای معرفی افراد، بیان کرد: بهره برداری از شیوه های صحیح و درست تبلیغاتی یکی از نیازهای اصلی و ضروری است و این مهم باید در اولویت قرار گیرد.

در ادامه این جلسه تعدادی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج در سخنانی دادن وعده از سوی کاندیداهای شورا برای استخدام جوانان در شهرداری را تائید کردند و خواستار هوشیاری مردم در راستای مقابله با این وعده های دروغین شدند.

تحت هیچ شرایطی شهرداری استخدامی ندارد

منوچهر فخری شهرداری سنندج نیز در این جلسه و در واکنش به بیان این مسائل، گفت: بنده به عنوان شهردار سنندج اعلام می کنم که هیچ گونه استخدامی در شهرداری  وجود ندارد و اگر کسی چنین وعده ای به مردم دهد تنها عوام فریبی و مرتکب جرم شده است.

وی با اشاره به فرایند استخدام و به کارگیری نیرو در شهرداری سنندج در چهارچوب قانون و مقررات، افزود: در صورتی که کسی با نام شهرداری وعده استخدام به مردم دهد و این تخلف به ما گزارش شود قطعا از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

کد خبر 3944732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =