تحقق سیاست بهبود کیفیت زندگی نیازمند تلاش همگانی است

قزوین- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: اصلی ترین سیاست وزارت راه و شهرسازی بهبود شاخصهای کیفیت زندگی شهری است که بدون همکاری و هماهنگی همه دستگاهها و مشارکت مردم اجرایی نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود حق لطفی ظهر یکشنبه در جلسه شواری مدیران که با حضور مدیران و روسای ادارات این اداره کل برگزار شد گفت: در مرحله اول باید همدلی، همکاری و هماهنگی را از درون سازمان خود آغاز کرده و پس از آن در پی ایجاد روابط و تعامل سازنده با سایرین باشیم.

وی افزود: هیچ حوزه و ارگانی به تنهایی نمی تواند برنامه ها و سیاستهای خود را اجرایی کند، توجه به این موضوع برای راه شهرسازی که دستگاهی گسترده با شرح وظایفی وسیع نیز می باشد، بسیار مهم تر است.

حق لطفی همچنین اضافه کرد: باید نگاه ما از پروژه محوری به سوی برنامه و اندیشه محوری تغییر کند تا در تحقق اهداف سازمانی موفق تر عمل کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به شرایط اعتباری موجود در کشور گفت: در حال حاضر امکان آزمون و خطا وجود نداشته و ما باید پیش از انجام هر تصمیمی جوانب و عواقب آنرا مورد بررسی قرار دهیم.

وی یادآور شد: تا ندانیم که امروز کجا ایستاده و چه کمبودهایی داریم، بی گمان در آینده هم نمی دانیم به کجا باید برویم.

حق لطفی با اشاره به نقطه نظرات، دیدگاهها و درخواست های طرح شده از سوی روسای ادارات عنوان کرد: بی گمان از یک مدیر به تنهایی کاری ساخته نبوده و توقع من از شما به عنوان افراد با تخصص و با تجربه اینست که علاوه بر طرح کمبودها و مشکلات، پیشنهادها و راهکارهای خود را نیز ارایه داده و برای رفعشان نیز پیشگام باشید.

حق لطفی تاکید کرد: با توجه به سیاست های ابلاغی از سوی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی، ادارات کل به عنوان یک مرجع برنامه ریزی و سیاست گزاری در حوزه های مختلف باید با همراهی و همفکری اندیشمندان و صاحب نظران استان مشکلات موجود را شناسایی کرده و با برنامه ریزی دقیق و حساب شده در صدد رفع آنها برآیند.

در ابتدای این جلسه مدیران اداره کل راه و شهرسازی رئوس برنامه های خود را برای سال جاری اعلام کرده و همچنین روسای ادارات ستادی و تابعه راه و شهرسازی نیز نقطه نظرات و دیدگاههای خود را در خصوص مسایل درون و برون سازمانی بیان کردند.

کد خبر 3954210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =