فرماندار رامسر:

رامسر مهد گل و گیاه در کشور است

شناسهٔ خبر: 3957047 -
رامس - فرماندار رامسر، این شهرستان را خاستگاه و مهد گل و گیاه دانست و بر لزوم توسعه این صنعت تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد آزاد پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری سمپوزیوم گل و گیاهان زینتی بومی ایران با برشمردن جاذبه های خدادادی رامسر و رویدادهای تاریخی آن نظیر کنوانسیون تالابها گفت: در وصف رامسر ، جهانگردان و سیاحان جملات بسیار زیبایی بکار بردند و ولیعهد یکی از کشورهای اروپایی در وصف رامسر می گوید : من مروارید جهان را یافتم و این همه زیبایی شایسته توجه است

محمد آزاد افزود: به همین دلیل رامسر همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده و ویژگی های این شهرستان منحصر به فرد است و رامسر با برنامه ای مدون می تواند به شهرستان درآمد زایی برای کشور تبدیل شود.

آزاد رامسر را خاستگاه گل و گیاه دانست و اظهار کرد: این پتانسیل در نخستین نمایشگاه گل و گیاه به نمایش گذاشته می شود و امید می رود این نمایشگاه کمک کند تا در حوزه گل و گیاه توسعه پیدا کرده و به سمت دانش بنیان بودن این صنعت برویم.

وی سیاست های دولت تدبیر و امید را در  زمینه صادرات غیر نفتی عقلانی دانست و گفت: با توجه به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی _ تولید و اشتغال امید داریم از مزیت های این بخش در زمینه تولید و اشتغال بهره بگیریم.

فرماندار رامسر به تلاش های تعاونی گل و گیاه زینتی رامسر اشاره کرده و اظهار امید واری کرد تا برگزاری سمپوزیوم و نمایاه شاهد تحول در زمینه گل و گیاهان زینتی باشیم.

شهردار رامسر  هم در این نشست گفت؛ رقم زدن آینده ای درخشان برای شهر گردشگری رامسر هدف ماست.

نصرت الله کوزه گر با تاکید بر اینکه رامسر نیاز به زیرساختهایی در بخش گردشگری دارد، افزود: با ایجاد این زیر ساخت ها ، قطعا رامسر می تواند میزبان همایشها ، سمینارها و سمپوزیوم های بیشتری باشد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 1 =