شهردار نکا:

تولید ۱۰ هزار تن آسفالت/ گره های ترافیکی نکا شناسایی شد

شناسهٔ خبر: 3958349 -
نکا - شهردار نکا با اشاره به تولید ۱۰ هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری گفت: کارخانه آسفالت شهرداری در سال گذشته ۱۰ هزار تن آسفالت تولید کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، روح‌الله جمشیدی عصر پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه شهرستان نکا عدالت محوری، احترام به افکار عمومی و مردم، رعایت حقوق شهروندی، الگو ساز بودن خود مدیران شهری، توجه ویژه و اعتماد به جوانان و همچنین مبارزه با بدعت‌ها را از جمله هفت شاخصه اصلی آرمان شهر برشمرد که باید با درایت و پیگیری این امور مورد توجه قرار گیرند.

وی افزود: به دنبال آرمان شهر علوی در نکا هستیم لذا شاید نتوانیم به اهداف نامبرده دست یابیم اما ارزش هدف گذاری و حرکت به این مسیر وجود دارد.

شهردار نکا با اشاره به بودجه‌های وصولی شهرداری در سال ۹۵ تصریح کرد: با وجود اینکه در سال ۹۵ بودجه شهرداری نکا ۲۰ میلیارد تومان تصویب شد در بهمن ماه سال گذشته تنها ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون وصول شده بود در حالی که حساب شهرداری با توجه به برنامه‌های اجرایی خالی و با بدهی بیش از ۱۰ میلیارد تومان به شهردار جدید تحویل داده شد.

 به گفته جمشیدی با وجود تمامی بدهی‌های شهرداری در سال ۹۵ با مدیریت صحیح و تلاش‌های شبانه ریزی بودجه مصوب شهرداری در سال گذشته از ۲۰ میلیارد به ۲۵ میلیارد تومان صعود و در این راستا عملکرد بهتری در حوزه خدمات رسانی به شهروندان صورت گرفت.

شهردار نکا همچنین بودجه مصوب شده در سال ۹۶ را ۲۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در تلاش هستیم برای ارتقای پروژه‌های نیمه کاره عمرانی شهرداری نکا میزان بودجه احتمالی و مصوب شهرداری را به ۳۰۰ میلیارد ریال افزایش دهیم.

این مسئول بیان داشت: در بحث تحقق نهضت آسفالت اقدامات بسیاری خوبی در شهرستان نکا انجام شده است به طوری که سال گذشته ۲۴ کوچه و خیابان‌های اصلی سطح شهر با مساحت ۲۵ هزار متر مربع آسفالت و بازسازی شد.

وی اضافه کرد: طبق نیازمندی و برنامه ریزی‌های انجام شده جهت تحقق نهضت آسفالت ۷۱ هزار متر مربع از معابر شهرستان نکا ۵۰ هزار متر مربع باقی مانده است که امیدوارم در سال جاری این پروژه با موفقیت به اتمام برسد.

شهردار نکا با اشاره به تولید ۱۰ هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری افزود: کارخانه آسفالت شهرداری نکا در سال گذشته ۱۰ هزار تن آسفالت تولید کرده که از این مقدار سه هزار و ۵۰۰ تن برای روکش و آسفالت ۲۴ کوچه مورد استفاده قرار گرفت.

جمشیدی به زیبا سازی و فضاسازی شهر نکا اشاره و بیان کرد: خوشبختانه با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهری عملکرد بسیار خوبی جهت زیبا سازی شهر نکا صورت گرفت به طوری که در این حوزه رضایتمندی ۷۰ درصدی مردم را درنظرسنجی های مجازی شاهد بودیم.

این مسئول شهری از آزاد سازی معابر نکا به عنوان یکی دیگر از اقدامات رضایت بخش در شهرداری نکا یاد کرد وهمچنین اظهار داشت: سال گذشته در بودجه شهرداری ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای آزاد سازی معابر شهری نکا در نظر گرفته شد که خوشبختانه با پنج میلیارد تومان مبادله توافقی بین شهرداری و مالکان آزاد سازی های منطقه ای که مردم را با مشکل روبرو می‌ساخت با قوت از میان برداشته شد.

جمشیدی شناسایی گره‌های ترافیکی در نکا را از جمله مهم‌ترین اقدامات شهرداری در سال گذشته برشمرد لذا خوشبختانه در این راستا مهم‌ترین قسمت‌های ترافیکی و سد معابر از جمله ۲۷ ملک شناسایی و ۴ هزار و ۲۰۰ متر مربع با اعتبار ۵ میلیارد تومان اعتبار انجام می‌شود.

شهردار نکا با اشاره به آزادسازی معابر در پروژه سی متری گفت: آزادسازی چهار ملک به مساحت یکهزار و ۳۸۷ متر مربع در پروژه سی متری نکا انجام شده است در صورتی که آزادسازی این معابر با قوت به اتمام برسد این پروژه روند خوبی را شاهد خواهد بود.

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی شهرداری نکا تصریح کرد: کلنگ ساختمان شماره دو آتش نشانی با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان هفته آینده در مقابل فاطمیه شهرستان نکا به زمین زده می‌شود همچنین ساخت غسالخانه، احداث ساختمان حمل و نقل و همچنین پارک شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های اجرایی شهرداری نکا است که با تزریق به هنگام اعتبارات عملیاتی می‌شود لذا در این راستا از همهٔ شرکت‌های بومی که به عنوان یک نکایی مشغول به خدمت هستند در پروه های شهرداری دعوت به همکاری می‌شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 8 =