معاون سیاسی فرماندار شیراز:

۹۳۴ نفر داوطلب انتخابات در شهرستان شیراز تائید صلاحیت شدند

شناسهٔ خبر: 3958748 -
شیراز _ معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شیراز گفت: از مجموع ۱۱۰۱ نفر ثبت نام شده برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در حوزه انتخابیه شهرستان شیراز ۹۳۴ نفر تائید صلاحیت شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، علی سعیدی گفت: از مجموع ۱۱۰۱ نفر ثبت نامی در ۶ شهر شیراز، صدرا، زرقان، لپویی، خانه زنیان و داریون تعداد ۲۴ نفر انصراف، ۹۳۴ نفر تائید صلاحیت و ۱۴۳ نفر رد صلاحیت شدند.

وی ادامه داد: از مجموع ۸۲۳ نفر در شهر شیراز تعداد ۲۰ نفر انصراف، ۷۰۰ نفر تائید و ۱۰۳ نفر رد صلاحیت شدند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شیراز افزود: از ۱۷۷ نفر داوطلب شهر صدرا تعداد ۲ نفر انصراف، ۱۴۶ نفر تائید و ۲۹ نفر رد صلاحیت شدند.

سعیدی یادآور شد: در شهر زرقان نیز از ۴۴ نفر داوطلب ۲ نفر انصراف، ۳۹ نفر تائید و ۳ نفر رد صلاحیت شدند و همچنین در شهر لپویی نیز از ۱۷ نفر داوطلب ۱۵ نفر تائید و ۲ نفر رد صلاحیت شدند.

وی ادامه داد: در شهر خانه زنیان نیز از ۲۴ نفر داوطلب ۲۰ نفر تائید و ۴ نفر رد صلاحیت شدند.

سعیدی با بیان این موضوع که روز شنبه ۲ اردیبهشت زمان قانونی اعلام رسمی نتایج بررسی صلاحیتها می باشد از تمامی داوطلبین خواست که آنها با مراجعه حضوری و ارائه کارت شناسایی معتبر نسبت به دریافت پاکت نامه حاوی نتیجه صلاحیت اقدام کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شیراز تاکید کرد: داوطلبین رد صلاحیت شده در هیئت اجرایی و یا نظارت ۴ روز مهلت دارند تا شکایت خود را به طور کتبی از تاریخ ۳ اردیبهشت تا ۶ اردیبهشت به هیئت نظارت شهرستان و استان اعلام کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 15 =