مدیرکل فنی و حرفه‎ای سیستان و بلوچستان مطرح کرد:

باید از ظرفیت های هر منطقه به نحو احسن استفاده شود

شناسهٔ خبر: 3958757 -
کنارک - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: باید از ظرفیت های هر منطقه به نحو احسن استفاده شود تا ظرفیت های آن منطقه نمود پیدا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جهانتیغی ظهر امروز در نشستی که با حضور معتمدین، علما، دهیاران، اعضای شوراها و تعدادی از جوانان بخش زرآباد، شهرستان کنارک در محل بخشداری زرآلاد برگزار شد، اظهار داشت: از منطقه زرخیز «زرآباد» شناخت خوبی دارم و این منطقه ظرفیت های خوبی در زمینه های مختلف دارد.

وی افزود: باید از ظرفیت های هر منطقه به نحو احسن استفاده کرد تا شاهد نمود ظرفیت های آن منطقه بود.

وی ادامه داد: امروز گام های خوبی جهت ساماندهی آموزش جوانان برداشته شده اما همچنان مشکلاتی نظیر بیکاری به دلیل سوء مدیریت در گذشته وجود دارد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات مناطق مختلف کشور عدم مدیریت صحیح در روش بهره برداری از آب است که قطعا با آموزش صحیح می توان از هدر رفت آب جلوگیری کرد.

محمد اردونی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان کنارک نیز در این جلسه اظهار داشت: دولت تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات اهالی به کار گرفته است و بحمدالله بسیاری از مشکلات در شهرستان رفع شده و بعضی از خدمات دولت در حال انجام است.

بخشدار بخش زرآباد نیز در این جلسه اظهار داشت: زرآباد قطب کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان است.

عبدالمجید احلال زهی با اشاره به ظرفیت های بالقوه بخش زرآباد در همه زمینه ها ،تصریح کرد: ساحل روستای هدف گردشگری «درک» زرآباد یکی از نقاط منحصر بفرد در کشور است.

وی خواستار راه اندازی نمایندگی فنی و حرفه ای در بخش زرآباد شد

گفتنی است: پس از این جلسه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان به همراه برخی از مسئولین شهرستان کنارک از باغات موز بخش «زرآباد» بازدید کردند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 12 =