خوش قولی رئیس جمهور ثابت شد/ انتظار ۳ ساعته مردم

قزوین- در سفر یک روزه رئیس جمهور به استان قزوین انتظار سه ساعته مردم موجب نارضایتی شد تا اثبات خوش قولی روحانی به مردم قزوین با تردید مواجه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور دولت یازدهم امروز در بدو ورود به قزوین درست زمانی که پای از قطار به بیرون گذاشت عنوان کرد که برای اثبات وفای به عهد و پیگیری مصوبات سفر قبلی به قزوین سفر کرده است.

رئیس جمهور در سفر یک روزه خود به قزوین که با شعار اثبات وفای به عهد انجام شد، اکنون بیش از ۳ ساعت است که مردم را در سالن شهید بابایی قزوین چشم انتظار گذاشته است.

سالن شهید بابایی قزوین که مملو از جمعیتی همیشه در صحنه است از ساعت ۴ ونیم در انتظار رئیس جمهوری است که برای اثبات خوش قولی دولتش به قزوین سفر کرده است.

همایش حامیان مردمی دکتر حسن روحانی یا دیدار رئیس جمهور با مردم قزوین؟

از سوی دیگر این موضوع مردمی که بعد از ساعت ها پشت درهای بسته ماندند و بسختی توانست اجازه ورود به سالن سخنرانی را دریافت کنند را بسیار ناراحت کرده است .

جلسه ای که پیش از این از سوی نهادهای اطلاع رسانی به مردم با عنوان دیدار رئیس جمهور دولت یازدهم با مردم قزوین معرفی شده بود ناگهان با نصب بنرهای تبلیغاتی با عنوان «همایش حامیان مردمی دکتر حسن روحانی» تغییر نام پیدا کرد و مردمی که با هزاران امید و احتمالا نامه هایی برای درد و دل با رئیس جمهور دولت یازدهم به صحنه آمده بودند خود را درون همایش تبلیغاتی حامیان مردمی دکتر حسن روحانی یافتند.

روزهای آینده برخی حقایق را به مردم خواهم گفت

روحانی در مراسم افتتاح چندین پروژه عمرانی قزوین درحرکتی کاملا استراتژیک و تعیین شده بعد از ذکر موفقیت های دولت در حوزه اشتغال و سخن گفتن از بعضی هایی که مخالف این موفقیت ها بوده اند گفت: در روزهای آینده حقایقی را به مردم خواهم گفت.

کد خبر 3960893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =