ایده بازار غذا ۱۹ اردیبهشت برگزار می شود

ایده بازار غذا نوزدهم اردیبهشت ماه در موسسه تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، برگزاری رویداد ملی «ایده بازار غذا» با برگزاری دوره‌های آموزشی برای ایده پردازان، وارد مرحله جدیدی شد.

در این مرحله صاحبان ۱۹ ایده که پس از داوری اولیه انتخاب شده‌اند، برای افزایش توان ارائه ایده خود، در سه کارگاه یک روزه آموزشی شرکت می‌کنند. 

هشت نفر از شرکت کنندگانِ موفق این کلاسها، برای شرکت در رقابت اصلی این رویداد ملی انتخاب می‌شوند تا در روز رویداد در حضور استادان این حوزه در صنعت و دانشگاه، هیات داوران و صاحبان سرمایه، ایده خود را برای جلب نظر سرمایه گذاران ارائه ‌کنند.

به دبیرخانه رویداد ملی ایده بازار غذا از سراسر کشور، بیش از ۵۰ ایده ارسال شد.

پیش بینی شده که رویداد ملی «ایده بازار غذا» روز ۱۹ اردیبهشت در موسسه تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برای ارایه ایده‌های جدید راه یافته به مرحله نهایی رویداد برگزار شود.

ارائه صاحبان ایده در روز رویداد در سه بخشِ ارائه شفاهی، پاسخ به سئوالات حاضران و پاسخ به سئوالات داوران خواهد بود. رویدادهای ملی ایده بازار با استناد به اقدام ملی ۸ و ۹ از راهبرد کلان ۳ نقشه جامع علمی کشور برگزار می‌شود. حمایت از ایجاد مراکز خدمات پشتیبان «ایده تا بازار» ، ساماندهی فن بازارهای عمومی و ایجاد فن بازارهای تخصصی در حوزه های اولویت دار کشور، از اقدامات ملی راهبرد کلان ۳ نقشه جامع علمی کشور است.

کد خبر 3965620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =