اخبار انتخابات لرستان/از معرفی روسای ستادها تا تبلیغات کاندیداها

خرم آباد - مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان آخرین اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان را اعلام کرد.

ناهید پرویزپور در گفتگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به شروع فعالیت ستادهای انتخاباتی سه کاندیدای ریاست جمهوری در استان لرستان اظهار داشت: در حال حاضر فعالیت سه ستاد انتخاباتی «حسن روحانی»، «محمد باقر قالیباف» و «حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی» به طور رسمی در لرستان شروع شده است.

معرفی روسای ستاد انتخاباتی ۳ کاندیدای ریاست جمهوری در لرستان

وی با اشاره به نام روسای ستادهای انتخاباتی این سه کاندید ریاست جمهوری در استان لرستان عنوان کرد: در این راستا «محمد بیرانوندی» به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی «حسن روحانی»، «برهان کرم الهی» به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی «محمدباقر قالیباف» و «حجت الاسلام محمدرضا خدایی» به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی «حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی» معرفی شده اند.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هنور مابقی کاندیداهای ریاست جمهوری به صورت رسمی نام روسای ستاد انتخاباتی و همچنین فعالیت ستادهای آنها را به استانداری اعلام نکرده اند گفت: تا کنون افتتاحیه ستاد انتخاباتی «حسن روحانی» در استان برگزار شده و روز چهارشنبه هفته جاری نیز «حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی» به استان لرستان سفر می کنند.

پرویزپور تصریح کرد: هنوز افتتاحیه ستاد انتخاباتی «محمد باقر قالیباف» در استان برگزار نشده و فعلا رئیس ستاد انتخاباتی این کاندید ریاست جمهوری در استان معرفی شده است.

۱۸ اردیبهشت ماه تاریخ نهایی اعلام بررسی صلاحیت شوراها

وی تاکید کرد: فعالیت ستاد انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری در شهرستان ها باید به صورت رسمی به استانداری از سوی روسای ستاد مرکزی اعلام شود چرا که فعالیت این ستادها منوط به معرفی از سوی روسای ستادها به استانداری است.

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان تاکید کرد: تا کنون روسای ستادهای انتخاباتی «حسن روحانی»، «محمدباقر قالیباف» و «حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی» در شهرستانها مشخص و معرفی شده اند.

پرویزپور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روند بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستای لرستان عنوان کرد: در این رابطه نیز کار بررسی تایید صلاحیت کاندیداها در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه از سوی هیئت نظارت عالی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به هئیت اجرایی انتخابات ابلاغ می شود.

وی گفت: در نهایت در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه نتایج نهایی از سوی هیئت اجرایی و فرمانداری ها و بخشداری ها به صورت عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

تعداد شعب اخذ رای و جمعیت رای دهنده به زودی اعلام می شود

مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان تاکید کرد: تبلیغات کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته آغاز می شود گفت: در نهایت کار تبلیغات از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ممنوع می شود و این انتخابات در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

پرویزپور با تاکید بر اینکه کسانی که سن آنها ۱۸ سال باشد می توانند در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کنند گفت: تعداد شعب اخذ رای نیز تا حدودی نهایی شده و یک تا دو حوزه انتخابیه باقی مانده که تعداد شعب اخذ رای خود را اعلام کنند.

کد خبر 3967819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =