پاس - سايپا حساس ترين ديدار هفته / جدال ستارگان تيم ها با مسافران دوحه

ليگ برتر تكواندو باشگاههاي كشور در حالي از روز جمعه آغاز مي شود كه ملي پوشان حاضر در اردوي تيم ملي مي توانند تيم هاي خود را همراهي كنند.

به گزارش خبرنگار مهر در هفته اول اين رقابتها 6 تيم حاضر هر كدام يك مسابقه انجام خواهند داد كه در مهمترين بازي پاس به مصاف سايپا مي رود. ديدار اين دو تيم در ابتداي مسابقات جام نقش جهان حرف و حديثهاي فراواني به دنبال داشت. آن بازي را سايپا به نفع خود پايان داد ولي شرايط اين بازي از هر نظر متفاوت است. در آن ديدار ملي پوشان پاس بتازگي از رقابتهاي قهرماني آسيا بازگشته و آسيب ديده بودند ولي در اين بازي مربيان پاس يك ماه فرصت داشتند تيم خود را آماده كنند.

رحيمي سرمربي پاس كه اين روزها به دليل درگيري با رقابتهاي آسيايي دوحه قطر به دليل مسئوليت در كميته ملي المپيك كمتر فرصت مي كند به تكواندو فكركند ، تمام نيروهاي  خود را در اختيار دارد. شايد در وزن چهارم اميد غلام زاده هنوز ازمشكل و آسيب ديدگي رنج مي برد و اين تنها مشكل رحيمي باشد. ولي كرمي، رجبي ، موحد زاده ، احمدي ، افشار و ... كه جز ملي پوشان اين تيم هستند مي توانند تيم خود را همراهي كنند.

سايپا نيزتيم يكدست و خوبي است كه با داشتن نيروهاي جوان و اميد كه بدون نگاه به نام حريف و تنها براي پيروزي به ميدان مي روند ، توانست جام نقش جهان را با موفقيت پشت سر بگذارد.

ملكي سرمربي اين تيم مي تواند با انتخاب يك ارنج مناسب باز هم يك بازي پرهيجان و خوبي را براي پاس برگزاركند. اما فجرسپاسي كه به دليل كناره گيري پارس  كوپال توفيق اجباري  عضو در ليگ برتر را كسب كرد به مصاف مناطق نفت خيز جنوب مي رود. فجريها كه هيچ ملي پوش يا ستاره اي ندارند به ديدار تيمي مي روند تا با چند ملي پوش نوجوان و جوان ملي پوش به تهران مي آيد. البته نوايي به احتمال فراوان  به دليل آسيب ديدگي اين بازي را از روي سكوها تماشا خواهد كرد.

درآخرين بازي هم تيم پرستاره دانشگاه آزاد به مصاف مس كرمان خواهد رفت. نعمت خليفه سرمربي دانشگاه آزاد با وجود نصرآزاداني و بي باك كه جواز سفر به دوحه را در اختيار دارند  تيم خود را ارنج خواهد كرد. اما دست عبد الرشيدي مربي مس كرمان هم خالي نيست .بهزاد خداداد بهترين سبك وزن تاريخ تكواندو ايران كه بيشترين مدالهاي جهاني و آسيايي در وزن  دوم كسب كرده و هادي ساعي كه نيازي به تعريف ندارد چند روز پيش با كنار رفتن پارس كوپال بار سفر بست و از اصفهان  به كرمان رفت و در ترتيب اين تيم به ميدان مي رود. البته در اين ديدار ارنج دو تيم و كسب پيروزي مي تواند مفيد باشد.

کد خبر 398055

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =