با وجود تمدید زمان اخذ رای؛

شعب اخذ رای در اردبیل با صف‌ طولانی رای‌دهندگان مواجه است

شناسهٔ خبر: 3983245 -
اردبیل – با وجود تمدید چهار ساعته زمان انتخابات در کشور، برخی شعب اخذ رای در اردبیل به عنوان مرکز استان با صف‌های طولانی رای‌دهندگان مواجه است.

به گزارش خبرنگار مهر، با وجود اینکه عادت همیشگی مردم برای رای دادن در ساعات پایانی انتخابات در این دوره تا حدودی تغییر یافته بود، اما برخی از شعب اخذ رای در اردبیل همچنان در ساعات پایانی با صف های طولانی مواجه است.

شعب اخذ رای در اردبیل که با خلق حماسه حضور از ساعات اولیه صبح امروز شاهد مشارکت گسترده مردمی بود، از شامگاه امشب و به شدت با ازدحام مردمی مواجه شده است.

هم اکنون تعداد قابل توجهی از شعب در مناطق مختلف شهر اردبیل که از ساعاتی مانده به پایان رای گیری رفته رفته شلوغ شده بود، به اوج ازدحام رسیده و صف های طولانی در مقابل شعب ایجاد شده است.

شلوغی و صف های طولانی بیشتر در شعب فعال در مناطق مرکزی و حاشیه ای شهر اردبیل از جمله مساجد امام علی (ع) (ویژه بانوان)، مدارس و مساجد محله سلمان آباد میراشرف، مسجد قدس و... دیده می شود.

این ازدحام و حضور سبز مردمی خبر از مشارکت حماسی در این دوره از انتخابات می دهد و این چیزی است که دشمنان ایران اسلامی از آن بیم داشته و خواهان آن نیستند.

مردم اردبیل که از نخستین ساعت آغاز رای گیری در پای صندوقهای رای حاضر شده و حماسه خود را به معرض نمایش گذاشته بودند، امشب می خواهند با تمدید متمادی رکورد حضور در انتخابات را بشکنند.

از برخی شهرهای بزرگ دیگر استان اردبیل نیز گزارش شده که تعداد رای دهندگان در پای صندوقهای رای در ساعت های پایانی در حال افزایش است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 11 =