سرپرست اداره کل ارشاد استان مرکزی:

حضور پرشور مردم در انتخابات از سوی منتخبان قدر دانسته شود

شناسهٔ خبر: 3983247 -
اراک- سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: برگزیدگان انتخابات بایستی حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای را قدر بدانند و با مسئولیت پذیری برای رفع مشکلات موجود بکوشند.

محسن شریفی در گفت و گو با خبرنگار مهر در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای، با بیان اینکه دولت آینده بایستی قدر همراهی مردم را در انتخابات دانسته و در تحقق خواسته های مردم تلاش کند، اظهار داشت: امنیت حاکم بر نظام جمهوری اسلامی حاصل همراهی مردم است و دولت آینده قدر همراهی این مردم همیشه در صحنه را باید بداند و تلاش مضاعفی برای تحقق خواسته های به حق این مردم انجام دهد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: از ابتدای صبح تاکنون به ۲۲ حوزه رای گیری در اراک سرکشی کردم و موضوعی که مرا خوشحال و خرسند کرد، حضور جمعی مردم از آغازین دقایق شروع رای گیری در حوزه ها و تشکیل صف های طولانی بود چرا که این حضور مردم تضمین کننده عزت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

شریفی بیان داشت: حضور مردم بیانگر اقتدار بوده و پشتوانه ای برای نظام است، بدون شک این همه داشته های قوی مردمی می تواند موجب عزت و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی و کسب اعتبار بین المللی باشد.

وی گفت: انتظارم از رئیس جمهور و دولت آینده این است که قدر مردمی که با این جوش و خروش، جوانمردانه و شجاعانه در هر زمان در صحنه حضور دارند و از ارزش های نظام جانانه دفاع می کنند، را بدانند و برای کسب رضایتمندی ملت تلاش کنند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: این امنیتی که امروز در کشور حاکم است، مدیون خون فرزندان این مردم است. مدیون خون مدافعان حرم و دلیران سرافراز هشت سال دفاع مقدس است، بنابراین باید از این گنجینه های ارزشمند صیانت شود.

شریفی خاطرنشان کرد: ما مسئولینی که به برکت نظام اسلامی، وظایفی را برعهده داریم باید امانتدار آن بوده و در مسیر منافع مردم و حفظ ارزش های متعالی نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 0 =