گزارش لحظه به لحظه از شمارش آراء در تهران

آغاز شمارش آرا در برخی شعب روستایی ورامین؛ رئیسی پیشتاز است

شناسهٔ خبر: 3983405 -
ورامین- مطابق اعلام غیررسمی یک منبع مطلع شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در برخی شعب روستایی آغاز شده که شمارش اولیه بخشی از آرا نشان دهنده پیشتازی رئیسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۲۹ اردیبهشت رای گیری در ۱۶ شهرستان استان تهران نیز همزمان با سراسر کشور برای تعیین تکلیف کرسی ریاست جمهوری آغاز شد.

در این دوره از انتخابات ۳.۵ میلیون نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان های استان تهران هستند و زمان رای گیری به مدت ۱۰ ساعت بود که تا کنون در خیلی از مناطق تمدید شده است.

شمارش آرا در برخی از حوزه‌های انتخابیه که انتخابات در آنها تمدید نشده است آغاز شده است و در دیگر حوزه‌های انتخابیه نیز به محض پایان رأی‌گیری، آغاز خواهد شد.

نتیجه لحظه به لحظه انتخابات ریاست جمهوری از طریق این گزارش اعلام می شود.

شهرستان ورامین

در شهرستان ورامین اطلاعات رسیده از منابع آگاه بر اساس شمارش اولیه بخشی از آرا حکایت از پیشتازی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی دارد و حجت الاسلام حسن روحانی در جایگاه دوم قرار دارد.

اخبار رسیده حاکی از این است که در روستاهای علی آباد محیط، حسن آباد کوه گچ، طغان، سلمان آباد حصار قاضی نیز حجت الاسلام رییسی پیشتاز و در روستای تقی آباد خواجه ولی پیشتازی با حسن روحانی است.

این اطلاعات غیررسمی بوده و هنوز به تایید هیچ مرجع رسمی نرسیده است.

این خبر تکمیل می شود.........

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 5 =