رئیس کل دادسگتری استان قزوین:

شرایط برگزاری انتخابات در استان قزوین مطلوب است

شناسهٔ خبر: 3983431 -
قزوین- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با تامین امنیت کامل شعب اخذ رای و فضای انتخاباتی استان شرایط برگزاری انتخابات بسیار مطلوب است و تخلف تاثیرگزاری دراین عرصه نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، جمال انصاری جمعه شب به همراه استاندار و دادستان ضمن بازدید از ستاد انتخابات استان در جریان روند کارهای انتخاباتی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان قزوین سپس در جمع خبرنگاران استان در محل ستاد انتخابات از روند برگزاری انتخابات ابراز رضایت کرد و اظهارداشت: روز سرنوشت ساز و پرکاری برای بیش از ۲۶ هزار نفر از دست اندرکاران در کنار خبرنگاران و رسانه های گروهی رقم خورده است.

وی افزود: با تلاش همه دست اندرکاران امنیت بسیار خوبی در فضای انتخاباتی استان برقرار است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

انصاری اظهارداشت: برای برخورد مناسب با تخلف انتخاباتی ساماندهی خوبی صورت گرفته و در حوزه شوراها مواردی گزارش شده که در دست بررسی است.

رئیس کل دادگستری استان بیان کرد: تخلف تاثیرگزاری در انتخابات صورت نگرفته و به همه موارد اعلامی با دقت رسیدگی شده و برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.  

انصاری در خصوص گزارش خرید و فروش رای در انتخابات شوراهای برخی شهرها گفت: موارد اعلام شده در دست بررسی است اما هنوز از دیدگاه دستگاه قضایی مصداق های مستندی برای این موضوع ارائه نشده ولی  همه موارد بدقت بررسی شده و اعلام نظر خواهد شد.

وی از رسانه های گروهی استان هم در اطلاع رسانی بموقع و حضور موثر در شعب اخذ رای و انعکاس دیدگاه و مشارکت باشکوه مردم تشکر کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 15 =