رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه:

بیش از یک میلیون کرمانشاهی در انتخابات شرکت کردند

شناسهٔ خبر: 3983439 -
کرمانشاه- رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از مشارکت بیش از یک میلیون کرمانشاهی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد.

به گزار ش خبرنگار مهر، یوسف شاه حسینی شامگاه جمعه  در نشست خبری ستاد انتخابات کرمانشاه و در جمع خبرنگاران، ضمن اعلام مهلت انتخابات در استان کرمانشاه، گفت:  در تمام شهرستانها و روستاها با نشاط از انتخابات استقبال شد.

وی افزود: در هیچ کدام از شعب، مورد خاص امنیتی نداشتیم و تمامی اقتضائات انتخاباتی فراهم بوده است و مواردی هم که بود رفع شده است و در جاهای پرازدحام  هم شعبه سیار اعزام شده است.

رئیس ستاد انتخبات استان کرمانشاه با بیان اینکه کمبود تعرفه نداشتیم و اگر کمبودی هم بوده رفع شد، گفت: بیش از یک میلیون نفر در انتخابات شرکت کرده اند و ۷۰ درصد مشارکت داشته اند.

وی تاکید کرد: طبق اعلام وزارت کشور پس از ساعت ۲۴ مرحله شمارش آراء شروع خواهد شد و این مدت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

شاه حسینی گفت: نتایج انتخابات ریاست جمهوری توسط وزارت کشور و به تدریج هم اعلام می شود و  به محض کسب نتایج و آمار و ارقام جمع آوری شده و با هماهنگی هیئت نظارت اسامی و آراء را اعلام می کنند.

وی ادامه داد:  نتایج شوراها هم به همین ترتیب از طریق وزارت کشور و فرمانداریها اعلام می شود.

در ادامه کرم محمدی دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه نیز گفت: آمار و ارقامی که از طریق فضای مجازی منتشر می شود، موضوعیت حقیقی و حقوقی نداشته و تنها آنچه از طریق وزارت کشور و فرمانداری اعلام می شود صحت دارد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 4 =