نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی:

پیگیری قطار شهری ملارد، شهریار و قدس تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد

شناسهٔ خبر: 3998982 -
قدس- نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری قطار شهری ملارد، شهریار و قدس تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد.

محمد محمودی شاه نشین، در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به راه اندازی قطار شهری، به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس اظهار داشت: بسیاری از شهرستان‌های کشور از جمله شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در این خصوص درخواست‌هایی به مجلس داده‌اند.

وی افزود: ما با تمام توان پیگیر طرح قطار شهری شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد هستیم و این پیگیری منجر نامه اخیر خطاب به محمد رضا انصاری مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر درخواست تسریع در راه اندازی قطار شهری شهرستان های ملارد، شهریار و قدس شده است.

نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: در این نامه با اشاره به گذشت بیش از ۳ ماه از پی نوشت معاون اول رییس جمهور، درخواست ارائه گزارش و نتیجه اقدامات شده است.

وی اضافه کرد: از آنجایی که مطالعات کافی انجام شده، لازم است که مترو تهران به شهریار ، قدس، ملارد و پروژه مهر صفا دشت بپیوندد و من به عنوان نماینده مردم این سه شهرستان مهم و پر جمعیت و در راستای بهبود اوضاع حمل و نقل عمومی، پیگیر خواسته مردم عزیز هستم و تا حصول نتیجه نیز به پیگیری ها ادامه خواهم داد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 10 =