بیمارستان باقرالعلوم اهر رتبه نخست استانی را در زایمان طبیعی دارد

اهر - مدیر داخلی بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر گفت: بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر در سال گذشته در بحث زایمان طبیعی رتبه نخست استانی را کسب کرده است.

علی فضلی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اینکه تعداد پرسنل بیمارستان باقرالعلوم اهر کمتر از تعداد تخت‌های بستری و خدماتی که ارائه می‌شود است، اظهار داشت: علی رغم کمبود منابع مالی و نیروی انسانی و با توجه به اینکه پرسنل بیمارستان چندین ماه حقوق معوقه دارند ولی با تمام وجود برای بیماران خدمات ارائه می‌کنند.

مدیر داخلی بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر ادامه داد: خوشبختانه بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر در سال گذشته در بحث زایمان طبیعی رتبه نخست استانی را کسب کرده است و همین جا از تلاش‌های پزشکان بخش زنان و زایمان و ماماها برای کسب این موفقعیت قدردانی می‌کنیم.

وی بابیان اینکه رسانه ها و خبرنگاران با تعامل و همکاری که دارند ما را در ارائه خدمات به شهروندان یاری کنند، گفت: رسانه ها قطعاً در بیان نقایص، نقاط ضعف و قوت بیشترین تاثیرگذاری را در رفع نقایص خواهند داشت.

فضلی از آمادگی مدیریت بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر جهت دریافت نظرات مردم و انتقادات و پیشنهادات خبر داد، اضافه کرد: نظرسنجی که در وب‌سایت بیمارستان اهر راه‌اندازی شده مدیریت این بیمارستان آمادگی دارد تا نظرات، انتقادات و پیشنهادات را با جان و دل بشنود، قطعاً نواقصاتی در بیمارستان وجود خواهد داشت که با بهره گیری از نظرات مردم یقیناً بهتر می توان این نواقصات را رفع کرد.

کد خبر 4003371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =