تماشاگران سيما در تعطيلات آخر هفته مي‌توانند فيلم‌هاي "ترور نيكسون"، "روياهايت را به خاطر بسپار"، "گل و آتش"، "حمله زنبورها"، "يافتن فارستر"، "آرمان" و "دام آتش" را از شبكه‌هاي مختلف سيما ببينند.

به گزارش خبرگزاري مهر، نيلز مولر در سال 2004 فيلم سينمايي "ترور نيكسون" را با بازي شان پن در ژانر اجتماعي ساخت. داستان اين فيلم درباره سم بيك است كه در فروشگاه لوازم خانگي كار مي كند. از سوي ديگر مديرش او را مجبور مي كند براي اينكه فروشنده خوبي باشد، دروغ بگويد. سم آنجا را ترك و تلاش مي كند وامي از بانك بگيرد، اما ... فيلم سينمايي "ترور نيكسون" پنجشنبه 11 آبان ماه از شبكه اول پخش مي شود.

فيلم "روياهايت را به خاطر بسپار" به كارگرداني حسن فتحي بعد از ظهر جمعه 12 آبان ماه از شبكه اول روي آنتن مي رود. متن اين فيلم را فرهاد توحيدي نوشته و فيلم داستان وكيلي فرانسوي را روايت مي كند كه براي ملاقات با چند تن از موكلانش به كشور لبنان سفر مي كند و براي پيگيري پرونده هاي آنها به بيروت مي رود. اما پس از مدتي گم مي شود. لوكيشن هاي اين فيلم در كشور لبنان بوده و بازيگراني چون فادي ابراهيم، كريستين شبيري، هن باز و عماد شلق در آن به ايفاي نقش پرداخته اند.

فيلم سينمايي "گل يا آتش" محصول هندوستان روز جمعه 12 آبان ماه از شبكه دو پخش مي شود. فيلم سينمايي "حمله زنبورها" محصول آمريكا روز پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 20:15 از شبكه سوم روي آنتن مي رود. داستان اين فيلم درباره حمله گروه بزرگي از زنبورها با نام شنل زرد به محل زندگي انسان ها است. اين زنبورها در اثر يك حشره كش در محيط آزمايشگاهي تبديل به حشرات آدمكش شده اند و همين مسئله منجر به مرگ بسياري از انسان ها مي شود.

فيلم سينمايي "آرمان" روز جمعه 12 آبان ماه ساعت 10:30 و فيلم "يافتن فارستر" هم در همين روز ساعت 22:30 از شبكه سه پخش مي شود. داستان اين فيلم درباره فارستر پسر نوجوان سياهپوستي است كه معمولا در زمين بسكتبال نزديك خانه با دوستانش بازي مي كند. پيرمردي كه هميشه بازي بچه ها را نظاره مي كند با فارستر دوست مي شود و او را تشويق مي كند كه درس را ادامه دهد و به مراحل بالاتري برسد.

فيلم سينمايي "دام آتش" هم روز جمعه 12 آبان ماه ساعت 13:30 از شبكه تهران روي آنتن مي رود. اين فيلم محصول كشور آمريكاست و داستان آن درباره فردي به نام مكس هوپو است كه به كمك همكار متخصص رايانه اش موفق مي شود يك شئي قيمتي را با دردسرهاي زياد از يك منطقه حفاظت شده سرقت كند و پول زيادي به دست آورند. مكس با همسرش مشكلات زيادي دارد و اين مسئله باعث شده همسرش او را ترك كند. از طرفي مكس دنبال راهي براي آشتي خانوادگي است.

در فيلم سينمايي "دام آتش" دين كين و ريچارد تايسون بازي مي كنند و فيلمنامه آن را دانيل فاين و ريچارد پرستون جونيور نوشتند. همچنين فيلم "اسموسيس جونز" روز پنجشنبه ساعت 13:30 از شبكه تهران پخش مي شود. اين فيلم درباره جونز گلبول سفيدي است كه به دليل اشتباهات مرتكب شده در بدن فرانك از حوزه فعاليتش به مركز دهان منتقل شده است. "اسموسيس جونز" به مديريت مهراد رئيسي دوبله شده و بابي و پيتر فارلي در سال 2000 آن را ساختند. حامد عزيزي، مرجانه فشنگي و مجيد حبيبي از ديگر گويندگان اين فيلم هستند.

همچنين پخش مجموعه تلويزيوني "به دنيا بگوئيد بايستد" از روز جمعه 19 آبان ماه از شبكه تهران شروع مي شود. اين فيلم به تهيه كنندگي رضا مهدوي و كارگرداني محمدرضا آهنج تهيه شده و بازيگراني چون فرهاد قائميان، محمود عزيزي، فريبا متخصص، جمشيد گرگين، حامد كميلي، اميرمحمد زند، مريم كاوياني و آزيتا لاچيني در آن بازي مي كنند. داستان اين مجموعه درباره جواني متهم به قتل دوست هم خدمتش است.

کد خبر 400575

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =