عضو كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي درباره تصويب لايحه برداشت 5/2 ميلياردي دلاري از حساب ذخيره ارزي براي واردات بنزين، گفت: جنبه هاي كارشناسي در مجلس رو به افول است.

به گزارش خبرنگار "مهر"، محمد خوش چهره كه در پايان جلسه علني امروز با خبرنگاران سخن مي گفت، اظهار داشت: برخي براي اين كه مسئله اي در مجلس راي آورد، آن را به روستاها، سازمان بهزيستي و كميته امداد امام (ره) نزديك و راي لازم را كسب مي كنند.

وي تاكيد كرد: اهميت دادن به روستاها و فقرا قطعا مهم است اما نبايد تصميمات نسنجيده اتخاذ شود؛ بايد بيش از انتقاد و حمله به اين تصميم به اين رويه حمله كنيم و رسانه ها اين روند را مورد هجمه قرار دهند.

خوش چهره ادامه داد: از آنان مي ترسيم كه واردات كالا از كشورهايي كه با آنها مراوده نداريم، به بهانه كمك به روستاها و بهزيستي و كميته امداد انجام شود.

اين نماينده با تاكيد به اينكه جريان عوام گرايي نبايد رشد يابد، گفت: اين مسئله متاثر از هر دو جريان دولت و مجلس است و برخي دستگاه هاي اجرايي نيز به قصد خدمت بيشتر به مردم شريف استان خود با توسل به روستاها و بهزيستي و كميته امداد مي خواهند اعتبارات خود را افزايش دهند.

کد خبر 400913

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =