تمام بازيكنان براي پيروزي بر ژاپن هم قسم شده اند/ بايد از اعتبار فوتبال ايران دفاع كنيم

مربي تيم فوتبال جوانان ايران گفت : هرچند پس از شكست از كره شمالي از شانس كمي براي صعود برخورداريم ولي تمام بازيكنان تيم ملي مصمم هستند تا با پيروزي بر ژاپن از اعتبار فوتبال ايران در آسيا دفاع كنند.

جواد زرينچه با بيان اين مطلب به خبرنگارمهر افزود : تمامي بازيكنان تيم جوانان بواسطه شكست سنگين مقابل كره شمالي درشرايط روحي مناسبي قرارندارند ولي تلاش كرديم تا ضمن صحبت با بازيكنان، آنها را براي بازي سخت فردا آماده كنيم كه براي ما بسيارسرنوشت سازاست.

زرينچه اضافه كرد: خوشبختانه تمام بازيكنان شرايط حساس تيم را درك كرده اند و براي پيروزي بر ژاپن هم قسم شده اند و مي خواهند با كسب يك نتيجه خوب در اين ديدار شكست مقابل كره شمالي را جبران كنند.

مربي تيم جوانان در خصوص انجام برخي تغييرات در تركيب تيم گفت : تيم جوانان قطعا براي ديدار با ژاپن نياز به تغييراتي دارد و با توجه به اينكه در اين ديدار تنها به پيروزي نياز داريم بايد با تركيبي هجومي در ميدان ظاهر شويم .

وي تصريح كرد: هرچند تيم جوانان با مشكلات تاكتيكي بسياري روبرو است ولي با اراده ، انگيزه بالا و غيرت بازيكنان ايراني پيروزي بر ژاپن غيرممكن نيست و در اين ديدار براي دفاع از اعتبار فوتبال ايران به ميدان خواهيم رفت.

زرينچه پيرامون شناختش ازتيم ژاپن گفت: تاكنون دو بازي اين تيم مقابل كره شمالي و تاجيكستان را ديده ام و شناخت خوبي از اين تيم داريم . ژاپن تيم با تاكتيك و صاحب طرح و برنامه اي است و ازجمله مدعيان قهرماني اين دوره ازمسابقات به شمار مي رود. البته آنها با كسب دو پيروزي صعودشان به مرحله دوم قطعي شده و با آسودگي خاطر به مصاف ما خواهند آمد و اگر بازيكنان تيم ملي با شجاعت و جسارت ايراني درميدان ظاهر شوند مي توانيم از اين ديدار با پيروزي خارج شويم.

وي درپايان تصريح كرد: تيم جوانان اگر از نظر بدني و دوندگي مقابل ژاپن با مشكل روبرو نشود مي تواند با برتري تكنيكي حريف خود را زمين گير كند.

کد خبر 400992

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =