قطع کامل آب مشترکان پر مصرف در دستور کار است

اصفهان- معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: در سال گذشته تنها بین دو تا سه ساعت آب مشترکان پر مصرف قطع می شد اما امسال قطع کامل آب مشترکان پرمصرف در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا رضایی شامگاه شنبه، در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اظهار داشت: مشترکان پر مصرف پس از شناسایی، تذکر و اخطار کتبی که روی قبض برای آنها می آید اگر به مصرف زیاد آب ادامه دهند با قطع کامل آب مواجه می‌شوند و تا زمانی که مشترک حضوری مراجعه نکند و تعهدی مبنی بر کاهش مصرف آب ندهد، آب وصل نمی شود.

وی بیان داشت: در استان اصفهان ۷۸ درصد مشترکان ما در مناطق مسکونی و ۱۲ درصد غیر مسکونی هستند.

معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب اصفهان با اشاره به شناسایی مشترکان پرمصرف گفت: سرانه مصرف آب در اصفهان از ۱۸۶ به ۱۵۰ لیتر رسیده و ۸۵ درصد مشترکان از الگوی مصرف آب پیروی می‌کنند.

وی از شناسایی استخرهایی که با آب شرب پر می‌شد و کارواش هایی که با آب شرب اقدام به شستشو می کردند، خبر داد و گفت: تمامی این اماکن پس از شناسایی پلمب شدند.

رضایی گفت: در سال ۹۳، هشت دهم درصد کاهش مصرف داشتیم که این رقم در سال ۹۴، به یک و نیم درصد رسیده است اما در سال ۹۵ با توجه به گرمای بیش از حد هوا حدود سه درصد افزایش داشتیم و امیدواریم امسال نیز شاهد کاهش مصرف آب در سطح شهر و استان اصفهان باشیم.

وی اظهار داشت: سرانه مصرف ۸۱ درصد مشترکان در سال ۹۲، بین صفر تا ۲۰ بود که این رقم درسال ۹۳ به ۸۳ درصد و درسال ۹۵ به ۸۵ درصد رسید.

معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به اینکه انشعابات پرمصرف  شناسایی شده‌اند، گفت: در مجلس شورای اسلامی با تصویب قانون، آب مشترکان پرمصرف باید قطع شود و امیدوارم مردم همکاری کامل را با ما داشته باشند.

کد خبر 4014256

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =