شهردار زنجان در خصوص بازگشایی معابر پادگان توضیح دهد

زنجان-عضو شورای اسلامی شهر زنجان به پروژه های عمران شهری زنجان اشاره کرد و گفت: شهردار زنجان در خصوص بازگشایی معابر پادگان توضیح دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید امیدی ظهر سهش نبه در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان، با بیان اینکه  پروژه بازگشائی پادگان از مهمترین کارکردهای دوره کاری اخیر است، اظهار کرد: این مهم که حاصل همدلی و هم افزائی مجموعه مدیریت شهری ، دولت و همراهی ویژه ارتش بوده که البته این پروژه هنوز نیمه تمام و در نیمه راه است.

وی از شهردار زنحان خواست گزارشی در خصوص وضعیت بازگشایی معابرپادگان ارائه کند و افزود: ضلع شرقی این محور از مسیر خیابان اول شرک کارمندان خوشبختانه رو به اتمام است اما دلیل عدم شروع به کار اجرای معبر از سمت میدان ارتش به سمت شهرک نصر مشخص نیست.

این عضو شورای اسلامی شهر زنجان به بازگشایی خیابان زینبیه غربی اشاره کرد و یادآور شد: در خصوص بازگشائی مهم محور زینبیه غربی به عنوان محور رابط مرکز شهر به غرب شهر به موازات خیابان امام و در جایگاه یک طرح کلید ، عملیات اجرایی کار در ماه‌های اخیر برقرار بوده و هماهنگی نسبی مابین شهرداری و دستگاه های خدمات رسان دیده می‌شود.

امیدی  با بیان اینکه فصل کاری در زنجان محدود است، افزود: نظر به نزدیکی فصل پاییز و مشکلات ناشی از بارندگی، انتظار جدی داریم که این طرح سرعت بیشتری به خود بگیرد.

امیدی به حوزه فرهنگی و اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: مشابه حوزه سرمایه گذاری باید گفت مقوله های فرهنگی و اجتماعی در مدیریت شهری زنجان نسبت به چهار سال قبل، رو به جلو حرکت کرده و جهت گیری درستی داشته است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه در این مقوله فضائی برای توسعه هنر و پاسداشت  هنرمندان در رشته های مختلف ایجاد شده است، افزود: برنامه های تفریحی برای شادابی و نشاط خانواده ها و شهروندان به صورت مستمر برگزار  می شود، در حوزه های قرآنی و مذهبی قدم های خوبی برداشته شده و در زمینه گردشگری و معرفی زنجان به هم وطنان ، واقعا موثر عمل شده است.

امیدی بر ضرورت تسریع در بازگشایی شهربازی زنجان تاکید کرد و گفت: در خصوص بازسازی و نوسازی شهربازی  باید به این پروژه به عنوان یک الگوی خوب مشارکت در بخش خدمات شهری نگریسته شود و در حوزه های دیگری شبیه سازی شود. همچنین نظر به گذشت چهار ماه از ابتدای سال، سریعا نقائص احتمالی شهر بازی برطرف شده تا مردم و همشهریان محترم از آن خدمات بگیرند.

کد خبر 4021637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =