لزوم شفاف سازی مصوبه یکسان سازی قراردادها/مسکوت ماندن پروژه۴۲متری

تبریز - رئیس شورای چهارم شهر تبریز بر لزوم شفاف سازی مصوبه یکسان سازی قراردادها و اطلاع رسانی آن تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، یک صد و هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی تبریز در حالی یکشنبه برگزار شد که داوود امیر حقیان، جواد ششگلانی و سعید حاجی زاده از غایبان جلسه امروز بودند.

جلسه امروز شورای شهر تبریز با نطق پیش از دستور علاء الدین نور محمدزاده، ایرج شهین باهر و بررسی لوایح در خصوص تفریق بودجه شهرداری در صحن علنی این شورا برگزار شد.

مصوبه یکسان سازی قراردادها باید شفاف سازی شود

شهرام دبیری رئیس شورای چهارم در جلسه امروز اظهار داشت: موارد توافقی در مصوبه یکسان سازی قراردادها باید شفاف سازی شود و جزییات آن به اطلاع عموم برسد.

وی همچنین با بیان اینکه چهار سال است که حسابرسی شهرداری انجام نشده است، گفت: باید تا پایان شورای چهارم حسابرسی سال های ۹۳ و ۹۴ انجام شود.

علی فخر آذر؛ دیگر عضو این شورا گفت: پارک شمیم پایداری در تاریکی است و نیازمند توجه است.

پیشنهاد انتخاب مکان شهرداری منطقه یک به عنوان ساختمان شورای شهر تبریز

ایران آهور؛ دیگر عضو این شورا با بیان اینکه با انتقال شهرداری منطقه یک، ساختمان این منطقه مکان مناسبی برای شورا خواهد بود، اظهار داشت: فاصله مناسب دوربرگردان باغ صبا لحاظ نشده و مردم با مشکل مواجه می شوند.

ایرج شهین باهر دیگر عضو این شورا نیز گفت: اوتوبان کسایی اصلی ترین گذر جنوبی تبریز است، و باید اتوبان مکمل برای کسایی احداث شود و در کنار احداث آن، پل جاده سوم ترانزیتی و قراملک نیز در همین سال جاری احداث شود.

علی نوای باغبان؛ دیگر عضو این شورا نیز با اشاره به روند پیشرفت مترو تبریز گفت: مترو به تنهایی با پیشرفت ۸۱ درصدی خط یک و هزینه بیش از هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی برابر با پروژه های دیگر است.

پروژه ۴۲ متری با بیش از هزینه ۶۰ میلیاردی عملا مسکوت مانده است

فریدون بابایی اقدم؛ دیگر عضو شورای چهارم و عضو راه یافته به شورای پنجم با بیان اینکه پروژه ۴۲ متری با بیش از هزینه ۶۰ میلیاردی عملا مسکوت مانده است و باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: شورای پنجم اغلب افراد سیاسی است و باید آمادگی لازم برای طرح پروژه های گره گشای تبریز را داشته باشیم.

اسماعیل چمنی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر نیز در این جلسه اظهار داشت: برای شهر تبریز مرکز همایش های بین المللی لازم است ولی کافی نیست و باید به بعضی از مسیر گشایی ها توجه شود.

رسول درسخوان دیگر عضو این شورا نیز در جلسه امروز گفت: با وجود پیگیری های مکرر پاسخی در خصوص قطع درختان مقابل استانداری دریافت نشده است.

کد خبر 4032530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =