رئیس بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی اردبیل:

۶ هزار خیر از کودکان سرطانی اردبیل حمایت می‌کنند

شناسهٔ خبر: 4032673 -
اردبیل – رئیس بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی استان اردبیل تعداد خیرین حامی کودکان سرطانی را شش هزار نفر عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد قرآن نویس بعدازظهر یکشنبه در حاشیه برنامه ویزیت رایگان خانواده‌های کودکان تحت پوشش بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی اردبیل به خبرنگار مهر گفت: برخی خیرین مقیم اردبیل بوده و برخی در شهرها و حتی کشورهای دیگر سکونت دارند.

وی با اشاره به خدمات ارزنده خیرین در حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی اضافه کرد: امروز به جرئت می‌توان گفت هیچ کودک سرطانی در اردبیل برای درمان خود کمبود مالی ندارد و کمبود مالی موجب نشده در تأمین دارو دچار مشکل شود.

رئیس بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی استان تأکید کرد: این بنیاد حمایت از ۲۲۲ بیمار سرطانی زیر ۲۰ سال را عهده‌دار شده و از صفر تا ۱۰۰ هزینه‌های درمان و دارو تأمین می‌شود.

قرآن نویس متذکر شد: خیرین حتی در تأمین هزینه‌های معیشتی بیماران نیز خدمات ارزنده‌ای داشته‌اند و در مناسبت‌های مختلف هزینه‌های معیشت و تحصیل کودکان بی‌سرپرست تأمین می‌شود.

وی به راه‌اندازی مرکز پیشگیری از سرطان در محل ساختمان بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی اشاره کرد و گفت: به زودی این مرکز تحقیق، پژوهش و ارائه خدمات تخصصی را در برنامه خود خواهد داشت.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 14 =