مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه مطرح کرد:

وجود ۴۵۰۰ کلاس هوشمند در استان کرمانشاه

شناسهٔ خبر: 4033354 -
کرمانشاه- مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه، از وجود ۴۵۰۰ کلاس هوشمند، ۳۲۰ هزار دانش آموز و ۲۸ هزار و دویست کارمند معلم در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سلیمان محبی امروز یکشنبه در گردهمایی کارشناسان روابط عمومی های سه نواحی و۲۴ منطقه  آموزش و پرورش استان با مدیرکل آموزش وپرورش که در محل در سالن جلسات خانه معلم شماره یک کرمانشاه برگزار شد، گفت: روابط عمومی ها پل ارتباطی بین مردم ومسئولین هستند وکسانی که در این جایگاه قرار می گیرند بایستی بتواند خدماتی را که نیاز است به مردم بدهد. اطلاع رسانی کند و خواسته های مردم را به مسئولین انتقال دهدو مسئولین هم بر اساس اطلاعات واختیارات قرار گرفته در اختیار آنان اقدام کنند.

محبی ایجاد فرصتها، محدودیتها، اطلاع رسانی وتبلیغ را از وظایف روابط عمومی ها دانست وافزود: تعامل مطلوب با رسانه ها از وظایف مهم روابط عمومی ها است و باز خور وارائه خبر در گیرنده های خبر، پیشگیری از ارائه اخبار ضد و نقیض، تهیه اخبار در حجم کم، متن روشن که در متن خبر بتوان اصل کلام را برداشت کرد از دیگر وظایف روابط عمومی ها است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به موقعیت شناسی روابط عمومی ها که چشم وگوش اداره مربوطه هستند، اشاره کرد و افزود: بایستی روابط عمومی ها بدانند در این موقعیتها چه چیزی لازم است درج کنند.

محبی پاسخ کلی به بعضی از سوالات را از سیاست‌های کلی دولت ومردم دانست و افزود: تا آنجا که مقدور است از پست‌های جدید در کلیه ا دارات و آموزش و پرورش جلو گیری شود.

وی ادامه داد: در مناطقی که یک شخص، مسئولیت مدیریت، دفتر داری، خدمتگزاری تبلیغات را به عهده دارد، اما در بیشتر مناطق برای هر پستی در یک مدرسه یک یا چند نفر پای کار هستند و به خوبی هم کارشان را انجام نمی دهند.

مدیر کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه با اشاره به انتقاد یک عده محدودی در کار گفت: در دنیا کار، تلاش، نظم و دلسوزی در کار خریدار بیشتری دارد. ما بایستی واقع بینانه با تلاش مطلب را ببینیم و نقش روابط عمومی در این موارد  و در موارد تربیت دانش آموزان بسیار موثر و مفید است.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: در استان کرمانشاه ۳۲۰ هزار دانش آموز و ۲۸ هزار و دویست کارمند معلم داریم که به ازای هر ۱۵ دانش آموز یک معلم داریم که نسبت دانش آموز ومعلم در آستان عالی است.

به گفته محبی، در استان ۴۵۰۰ کلاس هوشمند، ۲۲ پردیس سرا، ۱۸ دارالقرآن و بهترین آزمایشگاه نانو فناوری داریم که از بهترین آزمایشگاه ها در ایران است.

 وی در خاتمه سخنانش تاکید کرد: اگر کشوری بخواهد پیشرفت کند بایستی با آموزش وپرورش همراه باشد، چون کودکان، نوجوان وجوان هر کشوری در دست آموزش پرورش است.

لازم به ذکر است، در پایان این گردهمایی  از کلیه روابط عمومی حاضر در جلسه تقدیر شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 3 =