در بیمارستان هفتم تیر ری رخ داد؛

عیادت مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران از روحانی مضروب حادثه مترو ری

شناسهٔ خبر: 4033579 -
ری- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران از روحانی مضروب حادثه مترو شهرری عیادت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر دوشنبه، حجت الاسلام و المسلمین سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در حالی که توسط حجج الاسلام والمسلمین علی امیر آتشانی ، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران و علی کنگرلو ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرری همراهی می شد، با حضور در بیمارستان هفتم تیر ری، از حجت الاسلام والمسلمین «خلیل ذوالفقاری» عیادت کرد.

نوری زاده در این عیادت، طی سخنانی با تجلیل از نقش روحانیت شیعه گفت: روحانیت در طول تاریخ همواره مظلوم و در دفاع از اسلام و تشیع پیشتاز بوده است.

وی با تاکید بر حمایت حداکثری مردم و جامعه از روحانیت در طول تاریخ، اظهار داشت: مردم همیشه پشت سر روحانیون قرار داشته و به این قشر احترام می گذاشتند و این امر، امروز بیشتر شده است، در حادثه مترو ری، نیز مشاهده می کنید که اگر تعدادی از مردم جوانمرد به یاری این روحانی نمی آمدند، مشخص نبود، اکنون چه وضعی رقم می خورد.

در این دیدار حجت الاسلام ذوالفقاری نیز با تشکر از عیادت مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران به تشریح این حادثه پرداخت و از مردمی که از وی حمایت کرده و مانع بیشتر شدن جراحت شدند تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین خلیل ذولفقاری امام جماعت مسجد مرتضی علی(ع) در محله دیلمان شهرری است و در حال حاضر وضع عمومی وی خوب و رو به بهبودی است.

بر اساس این گزارش، «خلیل ذوالفقاری» ، امام جماعت ۴۷ ساله مسجد محله «دیلمان» از محلات ری است که در اثر حمله فرد میان سالی که حالت عادی نداشت، از ناحیه صورت، گردن و پشت مجروح شده و به بیمارستان هفتم تیر شهرری منتقل شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 11 =