طرح ساماندهی قبور شهداء در یک دوره 3 ساله به پایان می رسد

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) بر پایان طرح ساماندهی قطعه 44 شهدای گمنام تا دهه فجر امسال تاکید کرد و گفت: بر اساس طرح جامعی که در این زمینه تدوین شده اجرای طرح ساماندهی قبور شهداء در بهشت زهرا (س) باید در یک دوره زمانی 3 ساله پایان یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سما ، محمود رضاییان با تاکید بر اینکه روند طولانی و کند اجرای طرح بهسازی و ساماندهی قبور شهدا به هیچ وجه به معنای کوتاهی در روند اجرا نیست ، در این زمینه گفت: از آنجا که در ابتدای مطرح شدن بحث ساماندهی قبور شهدا با یک سری مخالفت هایی از سوی تعدادی از خانواده های این عزیزان مواجه بوده  وهستیم ، لذا توجیه کردن تک تک این خانواده ها مستلزم وقت گذاشتن و گفتگو با آنان است. بنابراین با در نظر گرفتن این موارد در این شرایط ، طولانی شدن این روند چندان دور از انتظار نیست.

وی تاکید کرد: بر اساس طرح جامعی که در این زمینه تدوین شده اجرای ساماندهی قبور شهدای بهشت زهرا (س) باید در یک دوره زمانی سه ساله اجرا شود که اواخر سال گذشته این کار از ساماندهی قطعه 44 (قبور شهدای گمنام) آغاز شد.

رضاییان گفت: از آنجا که بنا داریم این طرح را در مدت زمان تعیین شده 3 ساله به پایان برسانیم از هم اکنون همزمان با اجرای ساماندهی قبور شهدای گمنام در قطعه 44 برنامه ریزی ها و اقدامات مقدماتی لازم برای اجرای مراحل بعدی این طرح به تدریج در خصوص ساماندهی سایر قطعات قبور شهدا در حال انجام است.

کد خبر 403358

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =