برخی ذی نفوذان دستگاه قضایی فارغ التحصیلان دانشگاه هاوایی هستند / عدم وجود عامل معنوی جرم دلیلی برای تبرئه نیست

تا کنون دلایل قوه قضائیه را در تبرئه دانشگاه هاوایی نشنیده ایم و با توجه به اینکه بسیاری از جرائم اتفاق می افتد و ممکن است سوء نیتی در کار نباشد نمی توان عدم عامل معنوی جرم را دلیل تبرئه دانشگاه هاوایی عنوان کرد.

دکتر "علیرضا زاکانی" - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تبرئه دانشگاه هاوایی افزود: "به عنوان نمایندگان مجلس به شدت با این موضوع مخالف هستیم و پیگیری های لازم را در این خصوص انجام می دهیم."

نماینده مردم تهران با اشاره به تبعات تبرئه دانشگاه هاوایی گفت: "دانشگاه بی ریشه ای مانند هاوایی شکل گرفته و موضوعات و مطالب بسیاری را با خود به همراه داشته است و با استانداردهای آموزش عالی کشور همخوانی ندارد. بنابراین تبرئه آن تبعات نامطلوب بسیاری را برای نظام آموزش عالی کشور خواهد داشت. "

وی با بیان اینکه "برخی از ذی نفوذان دستگاه قضایی از فارغ التحصیلان دانشگاه هاوایی هستند" گفت: "زمانی که قاعده غلطی گذاشته می شود ناهنجاری های بسیاری در جامعه به وجود می آید و چنین قاعده ای در خصوص دانشگاه هاوایی به طور قطع رشد و فعالیت موسسات آموزش عالی غیر مجاز در کشور را افزایش می دهد. "

کد خبر 403905

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =