موظف هستم پیشرفت هر استان را بررسی و به رئیس جمهور گزارش دهم

معاون اول رئیس جمهوری گفت که سفر به استان های محروم و شناسایی نقاط کم تر توسعه یافته در کشور و رفع مشکلات مردم این منطقه ها، جلوه عینی عدالت پروری دولت نهم است.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به بیرجند، پرویز داودی معاون اول رئیس جمهور که صبح امروز وارد فرودگاه بیرجند شد، در بدو ورود مورد استقبال صولت مرتضوی استاندار خراسان جنوبی و موسی قربانی نماینده قائنات در مجلس و جمعی از مسئولان و مقامات محلی قرار گرفت.

معاون اول رئیس جمهور در فرودگاه بیرجند در جمع خبرنگاران دولت نهم را دولتی عدالت محور خواند و گفت: به فرمایش مقام معظم رهبری دولت نهم دولتی است که می خواهد عدالت را به صحنه بیاورد و در این راستا برای تحقق عدالت عمل کند.

وی افزود: جلوه عینی عدالت پروری دولت نهم سفر به استانهای محروم و شناسایی نقاط محروم کشور است که سعی می کنیم نقاط محروم را شناسایی و مشکلات آنها را حل کنیم.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه تقریبا پس از یکسال از آغاز سفرهای استانی، همگان به پویا بودن و پربرکت بودن این سفرها اذعان کرده اند، گفت: طبق دستور رئیس جمهور، بنده موظف شدم پس از یکسال، سفر به استانها را شروع کنم  و پیشرفت هر استان را بررسی و آن را گزارش کنم.

وی ادامه داد: من اولین سفرم را با خراسان جنوبی سرآغاز سفرهای استانی رئیس جمهور شروع کردم و امیدوارم در این سفر شاهد پیشرفت این استان باشم و گزارشات خوبی را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و رئیس جمهور تقدیم کنم.

لازم به ذکر است در این سفر پرویز فتاح وزیر نیرو، مرتضی موید علویان معاون سلامت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، دادخواه مسئول پیگیری سفرهای استانی هیات دولت، عبدالرضا رحمانی فضلی معاون هماهنگی و امور استانهای وزیر کشور و محمد پاریاب دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، معاون اول رئیس جمهور را همراهی می کنند.

بر اساس این گزارش، استان خراسان جنوبی در 18 آبان ماه سال گذشته نقطه آغاز سفرهای استانی هیات دولت بود که پس از گذشت یکسال پرویز داودی برای بررسی نحوه عملکرد و پیشرفت مصوبات هیات دولت به این استان سفر می کند.

کد خبر 404587

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =