برخورد با ۱۷ تور متخلف/دوربین‌های ترافیکی به ۵۰۰ مورد می‌رسد

اصفهان – فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه برخورد با تورهای گردشگری متخلف در دستور کار نیروی انتظامی استان است، گفت: تاکنون با ۱۷ گروه گردشگری به دلیل تخلفات مشهود برخورد کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالرضا آقاخانی پیش از ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران که به منظور تجلیل از مقام خبرنگار همزمان با ۱۷ مرداد برگزار شد، با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه‌ها در ایجاد امنیت و ارامش در  جامعه اظهار داشت: مطالب مندرج در رسانه‌ها می‌تواند نقش بسزایی در جهت دهی و ایجاد امنیت خاطر برای مردم در هنگام بروز حوادث باشد.

وی ضمن قدردانی از رسانه‌های استان اصفهان در همکاری با نیروی انتظامی ابراز داشت: رسانه‌ها دیده‌بان مردم و انتقال دهنده مشکلات و مطالبات مردم به پلیس هستند و از این رو خبرنگاران در این زمینه ایثارگر هستند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه برخورد با کانون‌های جرم از مهم‌ترین برنامه‌های نیروی انتظامی استان اصفهان در سال جاری است، تصریح کرد: برخورد با اراذل و اوباش در محلات، برخورد با باغ‌تالارها، رانندگان متخلف و همچنین قاچاق ارز و کالا از دیگر برنامه‌های در دستور کار نیروی انتظامی استان اصفهان طی سال جاری است.

وی همچنین در پاسخ یه سوالی در خصوص جابجایی و یا بازنشستگی‌اش ابراز داشت: این یک تهدید است و باید توجه داشته باشیم که هر فرمانده تنها سه سال حق ماندن در یک استان را دارد و این در حالی است که پنج سال است که در استان اصفهان فعالیت دارم.

سردار آقاخانی خود را سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: هر آنچه به ما حکم کننده انجام می‌دهیم و البته اولویت خودم بازنشستگی است.

۴۰ دستگاه خودرو به ناوگان پلیس استان اضافه‌شد

وی با اشاره به بروزرسانی تجهیزات و امکانات پلیس ابراز داشت: در سال جاری در زمینه لجستیکی ۴۰ دستگاه خودرو به ناوگان پلیس استان اضافه‌ شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه در حوزه نیروی انسانی نیز یک صد نفر نیرو در نیروی انتظامی استان اصفهان استخدام شده است، افزود: از شش ماه دوم سال گذشته تاکنون نیز حقوق کارکنان نیروی انتظامی و به ویژه نیروهای سرانگشتی سه بار افزایش یافته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برخورد با تورهای گردشگری متخلف نیز در دستور کار نیروی انتظامی استان اصفهان است، تصریح کرد: در این زمینه باید یادآور شوم که تاکنون با ۱۷ گروه گردشگری به دلیل تخلفات مشهود برخورد کرده‌ایم.

سردار آقاخانی تصریح کرد: در حوزه آموزشی به تورهای گردشگری نیز فعالیت‌هایی را در دستور کار داریم.

وی در ادامه با اشاره به افزایش پایش تصویری ترافیکی در استان اصفهان افزود: در نظر داریم تا پایان امسال تجهیزات پلیس در این زمینه را تا ۵۰۰ دوربین افزایش دهیم.

کد خبر 4050527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =