نتایج اقتصاد مقاومتی در جامعه ملموس شود

گرگان - استاندار گلستان گفت: حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی به گونه ای باشد که در جامعه ملموس شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو ظهر چهارشنبه در بیست و هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان، اظهار کرد: حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی باید از وظیفه ذاتی جدا شود و از منتخب مدل های مختلف استفاده کنیم که مناسب استان گلستان باشد.

وی با اشاره به موضوعاتی که باید در راستای اننخاب مدل اقتصاد مقاومتی در گلستان توجه شود، خاطرنشان کرد: باید از نظرات مدیریت دستگاه ها و فرمانداران استفاده کنیم و از توزیع فرآیند مدیریت در شهرستان ها بهره ببریم.

صادقلو تصریح کرد: در راستای تحقق مبانی اقتصاد مقاومتی، سند آمایش باید مورد توجه باشد زیرا این سند بزرگترین سند بالادستی استان است.

وی ادامه داد: در راستای انتخاب مدل اقتصاد مقاومتی، قابلیت های اقلیمی و جغرافیایی باید مد نظر باشد و همچنین تولید و اشتغال که شعار سال است مورد توجه قرار گیرد.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: دانشگاه ها باید در خصوص مدل اقتصاد مقاومتی اظهار نظر کنند و فرمانداران شهرستان ها هم به مدل تسلط کانل داسته باشند.

صادقلو افزود: افراد نافذ و سرمایه گذاران هم می توانند در راستای اقتصاد مقاموتی تاثیرگذار باشند.

وی با بیان اینکه استان گلستان ۴۰۳ میلیارد تومان دستور برای تبصره ۳۶ دریافت کرده و به ۳۰۰ میلیارد تومان آن عمل کرده است، گفت: در این بخش رتبه نخست کشور را داریم و می توانیم از این ظرفیت در پروژه های اقتصاد مقاومتی بهره ببریم.

کد خبر 4054577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =