رئیس هییت نجات غریق محمودآباد عنوان کرد:

استقرار گشت شبانه در سواحل محمودآباد

شناسهٔ خبر: 4055659 -
محمود آباد- رئیس هییت نجات غریق محمودآباد از استقرار گشت شبانه ناجیان غریق در ۱۳ کیلومتر از سواحل پرحادثه و دو نقطه حادثه‌خیز خبر داد.

سعید خادمی، در گفتگو با خبرنگار مهر، تأمین بودجه و تأخیر در واریز حقوق ناجیان را یکی از مهمترین مشکلات ذکر و اظهار داشت: در تیر ماه تعداد ۲۸ ناجی خاطی را اخراج کردیم و برای جذب ناجیان جدید نیازمند تأمین بودجه هستیم.

خادمی عدم واریز حقوق ناجیان را باعث بی‌انگیزگی آنان دانست و تصریح کرد: ناجیان غریق از زحمتکش‌ترین و بی‌ادعاترین اقشار هستند که بنا به رسالت و تعهد انسانی و حرفه‌ای خود با تمام توان در نجات مغروقین می‌کوشند اما با عدم بموقع پرداخت حقوق دچار بی‌انگیزگی شده وگاهاً تهدید به ترک پست خود می‌کنند.

خادمی با قدردانی از قایق‌های مسافرکش و جوانان بومی که بدون هیچ چشم‌داشتی کمک حال ناجیان بوده و در کاهش آمار غریق تأثیر قابل ملاحظه‌ای دارند، نیاز این هیئت به لوازم روز و مدرن را جدی اعلام داشت و گفت علی‌رغم مکاتبات و تلاش‌ها برای تأمین جت اسکی، قایق موتوری و دیگر لوازم ضروری موتوری هنوز به جایی نرسیدیم.

وی خواستار حمایت بیستر مسئولان از این قشر زحمتکش شد و عنوان داشت با حمایت کافی از ناجیان می‌توان به کاهش غریق در سواحل شهرستان امیدوار بود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 2 =