مسئول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش:

نعمت امنیت امروز در گرو خون سرخ شهیدان است

شناسهٔ خبر: 4055686 -
بهشهر- مسئول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نعمت امنیت امروز ما در گرو خون سرخ شهیدان است.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم رحیمی در شانزدهمین یادواره ۲۶۴شهید منطقه هزارجریب و سورک افزود: توجه به سیره و روش شهدا مهمترین رسالت ما بعد از شهدا است که نباید از آن دور شویم.

وی با اعلام اینکه شهدا با ایثار، گذشت و فداکاری خود الگوی بزرگ جامعه ما و مسلمانان و حق خواهان شدند، گفت: جایگاه ارزشمند شهدا باید برای نسل جدید بازخوانی شود.

رحیمی ادامه داد: صحبت از شهیدانی که خود سراسر عشق و دلدادگی به معبود بودند و آگاهانه راه خود را انتخاب کردند بسیار مشکل است و بهترین چراغ راه برای زندگی امروز ما وصایای شهدا است.

مسوول حفظ و نشر آثار دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این بنیاد جمع اوری خاطرات رزمندگان ارتش را در دستور کار دارد تا بتوانیم در الگوسازی فرهنگ شهادت بیشتر تلاش شود.

این مسوول بیان داشت: فرهنگ شهید و شهادت الگوی ارزشمندی برای نسل جوان جامعه ما است که باید در کنار تکریم خانواده های شهدا بعنوان گنجینه های ارزشمند مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی هم در سخنانی گفت: شهدا با انتخاب راه درست، اعتبار و ارزش دائمی را برای خود انتخاب کردند.

علی محمدشاعری گفت: توجه به زندگی شهدا و درس آموزی از آموزه های بلند شهادت درسی بزرگی است که باید با دقت در سیره شهدا بدست آید تا به رسالت خود در قبال شهدا عمل کنیم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 13 =