معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

ارائه خدمات ملی در مازندران نیازمند مساعدت است

شناسهٔ خبر: 4056442 -
ساری- معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران، بر لزوم حل مشکل ارائه خدمات ملی با ظرفیت استانی توسط نمایندگان مجلس مازندرانی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا یونسی، صبح شنبه، در جلسه شورای برنامه ریزی استان مازندران، با بیان اینکه کارهای خوبی در دولت تدبیر و امید انجام شده، از جمله اقداماتی که در طی یک ماه گذشته انجام شده به افتتاح ۱۷۰ کیلومتر گازکشی مازندران به سمنان، سد گلورد و افتتاح ۱۰۰ خانه بهداشت و افزایش چشمگیر تخت‌های بیمارستانی اشاره کرد.

افتتاح ۱۷۰ کیلومتر لوله‌کشی گاز از سمنان به مازندران را یکی از برجسته‌ترین اقدامات در جهت حل مشکل سوخت مردم در تمام طول سال برشمرد و گفت: مشکلات بسیاری از مراکز تولیدی نیز از این طریق حل شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران در این جلسه بر امکان راستی آزمایی گزارشاتی که ارائه می‌شود تأکید و بر لزوم و ضرورت وجود فیلترهایی در این زمینه برای بررسی میزان کار انجام شده و قضاوت در رابطه با آنها اشاره کرد.

یوسنی با اشاره به تلاش‌ نمایندگان مردم مازندران در مجلس برای خدمات‌رسانی، بر لزوم توجه نمایندگان به این امر که مازندران با ظرفیت استانی علاوه بر خدمات‌دهی به شهروندان مازندرانی به بیش از ۲۰ میلیون مسافر نیز خدمات ارائه می‌کند، تأکید کرد و افزود: خدمات‌رسانی به مسافران که به معیشت و اقتصاد استان کمک می‌کنند، وظیفه ماست اما برای در اختیار گذاشتن و تسهیل بودجه مولفه‌های فراوانی وجود دارد و ما را مانند استان‌هایی بدون گردشگر، در نظر می‌گیرند و خواهش من از نمایندگان مردم مازندران این است که این امر که با امکانات استانی باید خدمات ملی ارائه کنیم، برطرف شود.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 8 =