عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

طرح مقابله با بدعهدی آمریکا درباره برجام در مجلس تهیه شده است

شناسهٔ خبر: 4056623 -
فریدونکنار - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تنها کشوری که به برجام پایبند نبوده آمریکا است، گفت:طرح مقابله با بدعهدی آمریکا درباره برجام در مجلس تهیه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله نانواکناری پیش از ظهر شنبه در نشست  برنامه ریزی در فرمانداری فریدونکنار با بیان اینکه در بحث برجام به منافع خوبی رسیده شد به اظهارات دوست و ی دشمن ایران به همه تعهداتش درباره برجام عمل کرده است و اورپا نیز در این رابطه به همسویی دارد.

وی با اشاره به اینکه تنها کشوری که به برجام پایبند نبوده، آمریکا است و این ناشی از خوی استکباری این کشور است گفت: افکار عمومی جهان بدعهدی آمریکا را محکوم می کند و دنبال آن هستیم که مقابل زیاده خواهی های آمریکا بایستیم.

نانوا باعنوان اینکه طرح مقابله با بدعهدی آمریکایی ها در مجلس تهیه و مصوب شده است تصریح کرد: دنبال آن هستیم تا برخورد قاطع و مناسب برای مقابله با بدعهدی آمریکا داشته باشیم.

عضو مجمع نمایندگان مازندران درباره ممنوعیت واردات برنج در فصل برداشت گفت: در حال حاضر در توزیع برنج بیشتر نگرانی وجود دارد و ممنوعیت ورود برنج در فصل برداشت از سوی نمایندگان استان های شمالی پیگیری و مصوب شد.

نانوا کناری به روند اعزام حجاج به سفر معنوی حج اشاره کرد و گفت: تاکنون روند اعزام زائران به حج عمره مطلوب بوده است و باید تلاش شود تا تنش زدایی در منطقه صورت گیرد و اگر صلح و آرامش در منطقه حاکم باشد حضور زوار در حج تمتع و عمره فرصتی مغتنم به شمار می آید.

نانواکناری با محکوم کردن حادثه تروریستی مجلس اظهار داشت: به رغم بروز حادثه تروریستی در مجلس، نمایندگان صحن مجلس را ترک نکرده و نسبت به برپایی و اقامه نمازجماعت در مجلس اقدام کرده اند.

وی تصریح کرد: مطمئنا در آینده شاهد بروز چنین وقایع و حوادثی در مجلس نخواهیم بود.

وی با تاکید براینکه مدیریت استان باید نسبت به وضعیت موجود قوی تر عمل کند گفت: رشد و توسعه استان مستلزم بهره گیری از مدیریت قوی تر است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 2 =