سرمربی تیم ملی والیبال قزاقستان:

باخت به قطر بدترین بازی ما بعد از مسابقات قهرمانی آسیا بود

شناسهٔ خبر: 4057024 -
اردبیل - سرمربی تیم ملی والیبال قزاقستان با اشاره به شکست این تیم در مقابل قطر گفت: این بازی و باخت بدترین بازی تیم قزاقستان بعد از مسابقات قهرمانی آسیا بود.

به گزارش خبرنگار مهر، ایگور نیکولچنکو عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی دو تیم قطر و قزاقستان افزود: بازی بسیار سختی در مقابل قطر داشتیم و نتوانستیم در حد و اندازه خود بازی کنیم.

وی بازی امروز قزاقستان را بدترین بازی فصل تیم قزاقستان عنوان کرد و ادامه داد: امروز بدترین بازی تیمم را بعد از بازی های آسیایی شاهد بودم.

سرمربی تیم ملی والیبال قزاقستان با اشاره به بازی خوب بازیکنان قطر تاکید کرد: امروز به همان اندازه ای که ما بد بودیم تیم حریف و بازیکنان آن عالی ظاهر شدند.

وی آماده سازی تیم قزاقستان را طی دو ما گذشته سخت ارزیابی کرد و متذکر شد: خیلی دشوار بود که طی دو ماه بازیکنانم را برای بازی های آسیایی و بازی های انتخابی جام جهانی آماده کنیم.

نیکولچنکو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نایب قهرمانی این تیم در آسیا شانسی بوده است یا نه، بیان داشت: نائب قهرمانی ما شانسی نبود، ما با شایستگی این عنوان را کسب کردیم اما تیم ما این شایستگی را در مسابقات انتخابی نتوانسته نشان دهد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 1 =